بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسنایپر برای کامپیوتر کم حجم الیت جدید  

بازی اسنایپر برای کامپیوتر کم حجم الیت جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.42  (تعداد 19)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسنایپر برای کامپیوتر کم حجم الیت جدید اهداف نیز به بازی جدید اسنایپر برای کامپیوتر آنلاین شما تنوع می دهند. معمولاً می‌توانید با صدای بلند حرکت کنید یا آن را مانند تصادف جلوه دهید. حتی اگر رویکرد پرخاشگر را در پیش بگیرید، می توانید به مخفی کاری برگردید. نازی ها نه تنها به سرعت فراموش می کنند، بلکه فقط نگران چیزهایی هستند که در نزدیکی آنها اتفاق می افتد. یک بار یک پالت مواد منفجره را در یک کارگاه ساختمانی انداختم، سپس بلافاصله با یک جفت نگهبان راه افتادم که در مورد چقدر ناراحت کننده صحبت می کردند.
آنها با مواد منفجره آنجا احساس

بازی اسنایپر برای کامپیوتر

کم حجم آنلاین کردند. به غیر از غوطه وری به هیچ چیز آسیب نمی رساند، اما وقتی از فاصله 300 متری غار جمجمه های نازی ها را تماشا می کنید، برای شروع جذاب ترین نیست. برای این موضوع، می‌توانید سختی را به دلخواه خود تنظیم کنید. مکانیک‌های زیادی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به سلیقه‌ی خود تغییر داد و به شما این امکان را می‌دهد تا را بیشتر به یک تیرانداز بازی یا شبیه‌ساز تبدیل کنید. نه اینکه واقعاً واقعی باشد، اما برخی از کمک ها را می توان تغییر داد.
شما می توانید ویژگی جدید تهاجم محور را غیرفعال کنید، که احتمالاً برای مردم بازی اسنایپر برای کامپیوتر جدید بسیار ضربه خورده است. این کمی شبیه سیستم تهاجم است. چند نفر از سرتاسر اینترنت وارد می شوند تا کار را برای شما سخت تر کنند. تک تیراندازی خصمانه زمان سرگرم کننده ای به نظر می رسد، اما اگر سعی می کنید مخفیانه رفتار کنید، ممکن است کمی دردناک باشد.
وقتی بازیکن دیگری ظاهر می‌شود، بازی اسنایپر برای کامپیوتر کم حجم زمان زیادی برای رفتن به راندهای زیر صوت ندارید یا منتظر بمانید تا بتوانید صدای شلیک‌های خود را پنهان کنید، بنابراین احتمال دمیدن کاورتان زیاد است. این پتانسیل برای رویارویی‌های پرتنش را فراهم می‌کند، اما این تضمین‌شده نیست. با این حال، اگر از عناوین قبلی رد شوید، این یکی مطلقاً نظر شما را تغییر نخواهد داد. نه به همان شکلی که یک گلوله به قشر مغز نازی ها می زند.
معمولاً یک بازیکن بازی اسنایپر برای کامپیوتر کم حجم بلافاصله بعد از اینکه من اشتباه می کردم ظاهر می شد و به هر نازی در کشور در مورد موقعیت من هشدار می داد. بنابراین این مهاجم محور فقط می‌تواند ببیند که من خودم را خجالت می‌کشم. من در نهایت آن را خاموش کردم، زیرا فقط می خواستم دشمن را ناامید کنم بدون اینکه ناگهان به مسابقه مرگ تبدیل شود.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تک تیرانداز فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk