بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین دفاع از برج در مقابل بالن ها 3 - استراتژیک فلش  

بازی آنلاین دفاع از برج در مقابل بالن ها 3 - استراتژیک فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.99  (تعداد 262)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دفاع از برج در مقابل بالن ها 3 - استراتژیک فلش size: 1.5 MB
برج دفاع با این قسط جدیدی حماسه است! بارهای از آهنگ های جدید، بارهای از برج های جدید، بارهای ارتقاء بسیار جذاب به خرید!
Bloons برج دفاع با این قسط جدیدی حماسه است! بارهای از آهنگ های جدید، بارهای از برج های جدید، بارهای ارتقاء بسیار جذاب به خرید! استفاده از پول خود را برای خرید چیزهای از پانل سمت راست، و آن را در مسیر. سعی کنید به موسیقی پاپ همه bloons قبل از آنها به پایان مسیر را دریافت کنید. سازمان دیده بان برای آهنگ با چندین مسیر!
استفاده از پول خود را برای خرید چیزهای از پانل سمت راست، و آن را در مسیر. سعی کنید به موسیقی پاپ همه bloons قبل از آنها به پایان مسیر را دریافت کنید. سازمان دیده بان برای آهنگ با چندین مسیر!
Bloons برج دفاع با این قسط جدیدی حماسه است! بارهای از آهنگ های جدید، بارهای از برج های جدید، بارهای ارتقاء بسیار جذاب به خرید!
Bloons برج دفاع با این قسط جدیدی حماسه است! بارهای از آهنگ های جدید، بارهای از برج های جدید، بارهای ارتقاء بسیار جذاب!
دوستان میمون ما این است که هنوز هم به popping بالن معتاد است. دوستان او روز به روز تماشا می کردند، انتقاد او را به رحمت، تا زمانی که به این ایده استفاده کرد و تصمیم گرفت آنها را به بازی بیش از حد بده. متاسفانه، آن را نمی خواهد سرگرم کننده دیگر اگر هر کسی تلاش می کند تا ضربه بالن همان، نه به ذکر است که می تواند یک فرصت خوب برای هدف قرار دادن هر یک از دیگر وجود دارد. با این حال، میمون این ایده بزرگ از با استفاده از غلطک از طریق یک مسیر سفارشی برای ارسال بالن از یک نقطه به نقطه دیگر، در حالی که او و دوستان خود می تواند سرگرم کننده پرتاب دارت و خوشه خود را در بالن داشته باشند. دوستان او این ایده را دوست داشت و تنظیم آن تمام، تنها چیزی که شما نیاز به انجام است که مجموعه ای از دوستان و برخی از دستگاه های اضافی برای کمک به این، از آنجا که هدف آنها این است که اجازه نمی بالن عبور تمام مسیر شکست نخورده و رسیدن به سمت دیگر، این خواهد بود بازی بیش از.
شما باید روش حتی بیشتر از دفاع را انتخاب کنید. از نیزه پرتاب میمون به یک بالن ظاهر خوشه دارت، که مطمئنا شما معتاد سمت چپ درخواست "که در آن تمام گزینه؟" در عوض، شما باید چندین آیتم دفاع جدید و همچنین ارتقاء بیشتر در ازای هر 2 سلاح! حالا شما می توانید آسیب بیشتر و با سلاح های بزرگتر و بهتر انجام دهد. همراه با آن چند ارتقاء، شما در حال حاضر نیز نقشه های بیشتری را از انتخاب داشته باشد. که برخی از آنها به شما مورد نیاز در حال به قبل از بازی و در هر زمان شما می توانید دیگران بازی را باز کنید.
در حالی که داشتن بینایی پلاسما میمون فوق العاده می تواند شما را از تمام انواع دردسر، ما در بر داشت آن بسیار مفید به جای تعداد زیادی از بورس میخ سرپهن کوچک در اطراف نقشه خود را ارتقا دهید و آنها را به همان اندازه که ممکن است. این کار را انجام بسیار کمی از کار، به ویژه در اطراف گوشه های تیز. شما مطمئنا می خواهید یک تنوع خوب از همه چیز. شما می توانید دور تنها با چند میمون پرتاب دارت و دستگاه انجماد بالون، اما شما واقعا می خواهید فقط می خواهم به جای هر نوع سلاح شما می توانید به موفقیت

کنترل:
استفاده از پول خود را برای خرید چیزهای از پانل سمت راست، و آن را در مسیر. سعی کنید به موسیقی پاپ همه bloons قبل از آنها به پایان مسیر را دریافت کنید. سازمان دیده بان برای آهنگ با چندین مسیر!
بازی آنلاین دفاع از برج فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
bloons-tower defense 3 distribute بازی آنلاین دفاع از برج در مقابل بالن ها 3 - استراتژیک فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk