بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین دفاع از قلعه دفاع جهانی استراتژیک فلش  

بازی آنلاین دفاع از قلعه دفاع جهانی استراتژیک فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.52  (تعداد 134)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دفاع از قلعه دفاع جهانی استراتژیک فلش به دنبال آخرین و جالبترین بازی دفاع برج. بازی دفاع از قلعه دفاع جهانی استراتژیک بازی آنلاین به صورت رایگان بر روی کامپیوتر شما، تلفن همراه و یا حتی در قرص خود را؟ و سپس در اینجا در بازی های ما به شما نشاط شدن بازی منحصر به فرد ما را به نام دفاع ملی است. نسخه فلش شبیه به نسخه آندروید است بنابراین اگر لذت بردن از بازی آن را بر روی کامپیوتر خود شما باید آن را بر روی تلفن همراه خود را امتحان کنید. بازی ماموریت است که دفاع از جاده ای که منجر به پایگاه خود را. امواج ماشین آلات عجله به پایگاه خود را به طوری ساخت بسیاری از انواع قلعه به دفاع از جاده به پایگاه خود را وجود دارد. موفقیت شما آن را در پول و زندگی خود را بر اساس. شما شروع به بازی با تنها 150 طلا و برای هر دشمن شما را نابود شما درآمد اضافی دریافت کنید. شما فقط 5 زندگی می کند از پایگاه خود را خواهد بیش از 5 دشمنان رسیدگی می کنید اگر شما اجازه دهید بیش از 5 دشمنان به تصویب دفاع از خود را شما از دست خواهد و شما باید به راه اندازی مجدد بازی خود را.
18 امواج در هر سطح و 8 سطح برای شما به دفاع وجود دارد. هر سطح آن را متفاوت از سطوح دیگر و بیشتر به چالش کشیدن 18 امواج در هر سطح و 8 سطح برای شما به دفاع وجود دارد. برای اولین بار 3 سطوح آسان تر بنابراین سعی کنید به تکیه چگونه برای زنده ماندن و چه نوع ترکیبی شما نیاز به پیروزی. بیایید با قلعه اول به نام دوقلو بشکه جان پناه شروع، هزینه آن 100 $ و در اینجا آمار شروع 3 آتش فاصله 1.13 ثانیه چلپ چلوپ 0 خسارت 15. دوم آن را به نام دو مینیگان هزینه آن 150 $ و آمارهای شروع 2.5 فاصله آتش 0.00 ثانیه چلپ چلوپ 90 آسیب 35 / ثانیه.
سوم آن را به نام دو اسلحه آن را هزینه 200 $ و در اینجا آمار شروع محدوده 3 آتش فاصله 0.32 ثانیه چلپ چلوپ 0 خسارت 10. بازی دفاع از قلعه دفاع جهانی استراتژیک چهارم آن موشک به نام پرتاب هزینه آن 250 $ و در اینجا آمار شروع محدوده 4 فاصله آتش 5 ثانیه چلپ چلوپ 0 خسارت 300. و آخرین و گران ترین اما بهترین در این بازی آن را به نام شوک هزینه آن 300 $ و در اینجا آمار شروع محدوده 3 فاصله آتش 0.00 ثانیه چلپ چلوپ 360 خسارت 60 / ثانیه. بنابراین بهترین کار خود در این بازی جدید دفاع در به نام دفاع ملی انجام و سعی کنید بهترین جادوگر ترکیبی چلپ چلوپ و آسیب است. از آن لذت ببرید با آخرین بازی دفاع از قلعه منحصر به فرد ما را به نام دفاع ملی و ثابت کند که مهارت های استراتژی خود شگفت انگیز است. موفق باشی و خوش بگذره!
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین دفاع از برج فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
national defense بازی آنلاین دفاع از قلعه دفاع جهانی استراتژیک فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk