بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین زندگی زامبی ها - تیر اندازی تفنگی فلش  

بازی آنلاین زندگی زامبی ها - تیر اندازی تفنگی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.45  (تعداد 363)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین زندگی زامبی ها - تیر اندازی تفنگی فلش size: 7 MB
بازی اصلی قهرمان ما است، بروس، یک سرباز بازنشسته که در اتاق خواب در یک جزیره مخفی laboratory.When او به دست آورد آگاهی بازداشت شد بود، او کشف کرد که او تنها نبود ... زامبی ها و بیگانگان با صبر و حوصله در سایه برای وعده غذایی بعدی خود منتظر ... راهنما بروس خارج زنده!
بروس، یک سرباز بازنشسته که در اتاق خواب در یک جزیره مخفی laboratory.When او به دست آورد آگاهی بازداشت شد بود، او کشف کرد که او تنها نبود ... زامبی ها و بیگانگان با صبر و حوصله در سایه برای وعده غذایی بعدی خود منتظر ... راهنما بروس خارج زنده ! این بازی آنلاین است.
یک سرباز بازنشسته که در اتاق خواب در یک جزیره مخفی laboratory.When او به دست آورد آگاهی بازداشت شد بود، او کشف کرد که او تنها نبود ... زامبی ها و بیگانگان با صبر و حوصله در سایه برای وعده غذایی بعدی خود منتظر ... راهنما بروس خارج زنده!
شما شده اند به نام در که مسئولیت رسیدگی به شیوع زامبی در یک مرکز مخفی! در Biozombie تیرانداز سطح بسته، شما باید راه خود را از طریق آزمایشگاه خزنده کار و از بین بردن هر گونه زامبی و یا سربازانی که در حال تیراندازی همه چیز را که حرکت می کند! جستجو برای سلاح های بهتر و مهمات در حالی که شما از بین بردن زامبی!
یک ماجراجویی 3D و بازی تیر اندازی بزرگ است. حرکت انداخت جهان FPS شما را با شتاب مهمات و سلامت، انفجار هر سرباز و زامبی در طول مسیر شما.
سطح تیرانداز پک قاتل 3D تیرانداز اول شخص است. امکان استفاده از انواع مختلف خود را از سلاح برای از بین بردن انبوهی از زامبی و مزدوران. برو در اکتشاف جدید سطح خطرناک در جهت پیدا کردن خروج و زنده ماندن در این بازی تیرانداز 3D.
این بازی 3D خواهید دید شما به دنبال را برای خروجی در هر یک از سطوح از این بازی. با این حال، شما هیچ چاره ای جز مبارزه با پایین زامبی ها و مزدوران با استفاده از انواع مختلف سلاح ها کشف در طول راه داشته باشد.
در یک محفظه خواب در labaratory جزیره فوق العاده محرمانه به دام افتاده، شما بروس، solidier بازنشسته فوق العاده می باشد. ناگهان شما را بازیابند آگاهی و پیدا کردن خود را با انبوهی از زامبی ارواح بد بو بد بو احاطه شده است. اوه آره و این بیگانگان وجود دارد. اوه تلخه.
بازی آنلاین 3D آزاد crazygames888. زامبی برخورد خطرناک و مزدوران، استفاده از انواع مختلف سلاح به آنها را نابود و پیدا کردن خروج در هر سطح.

کنترل:
جنبش: WASD آتش: سمت چپ ماوس را فشار دهید پرش به: پرسشنامه فضایی و فروشگاه: من مکث: P
بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
bio zombie بازی آنلاین زندگی زامبی ها - تیر اندازی تفنگی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk