بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی آنلاین حادثه کارویلا - تیر اندازی زامبی فلش  

بازی آنلاین حادثه کارویلا - تیر اندازی زامبی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.61  (تعداد 207)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین حادثه کارویلا - تیر اندازی زامبی فلش size: 5 MB
پایان جنگ جهانی اول. گروهبان. Kirley سفارشات دریافت برای پیوستن به یک نیروی کار متشکل از مخلوط متفقین و سابق واحد های دشمن.
آنها فرستاده می شود به بررسی رؤیت عجیب و غریب در نزدیکی یک خط سنگر ترک مرموز است. وجود دارد، Kirley و مردان خود را بدترین کابوس خود روبرو می شوند و دستور داد برای دفاع از سنگر به هر قیمتی.
بازی به عنوان گروهبان. Kirley، دفاع از سنگر از امواج دریافتی از زامبی. نگه خط!
شما باید مانع شدن شما در برابر یورش زامبی دفاع کند. بله، آن را از آخرالزمان انسان زنده است، اما شما تنها نیستید! هدف و ساقه با موس خود را. موفق باشید!
استقرار واحد در طول ترانشه قبل از هر نبرد، و پس از آن مبارزه با زامبی نزدیک با سلاح های خود و اعتصابات توپخانه. فروش سلاح پیاده نظام و بعد از هر نبرد.
تنظیم پس از پایان جنگ جهانی اول، گروه کوچکی از سربازان یک جنگ جدید به صورت - زامبی ها ... (13+)
حادثه یک بازی تیر اندازی که در آن شما استقرار واحد در طول ترانشه را به همه زامبی با استفاده از سلاح نزدیک شدن و اعتصاب توپخانه است. نگاهی به خرید سلاح پیاده نظام و پس از اتمام هر نبرد.
ماموریت شما در این بازی از آخرالزمان انسان زنده است که برای کنترل کل جوخه از سربازان و دفاع از سنگر از امواج دریافتی از زامبی.
استقرار نیروهای خود را به سنگر، ​​و کشتن زامبی از جنگ جهانی اول! شما باید سربازان خود را با دقت موقعیت برای ارائه بهترین دفاع. پوشش تمام جبهه های جنگ، و ساقه هر زامبی در سر. صرف پول در ارتقاء سلاح، و نابود کردن هر کدام هیولا مسلح!
جنگ در نهایت به پایان رسیده بود. ما جان سالم به در. آنها به ما به خوبی آموزش دیده، اما هیچ چیز می تواند ما را به آنچه آمد آماده کند. به دلایلی نامعلوم اجساد مرده اصحاب خود شروع به reanimate و در حال حاضر می کشند هر کسی که در تماس با آنها می شود. آیا شما و دسته خود را برای زنده ماندن؟ کنترل کل جوخه از سربازان و دفاع از سنگر از امواج دریافتی از زامبی. نگه خط!
تا به آن یک هفته طولانی و خسته کننده در محل کار بوده است؟ پس چگونه در مورد چیزی به زنده شدن تا چیز کمی؟ در بازی این هفته شما دریافت سفارشات برای پیوستن به یک نیروی کار تازه شکل گرفته متشکل از سربازان از واحد های دشمن متحد و سابق در پایان جنگ جهانی 1. ماموریت شما این است برای بررسی رؤیت عجیب و غریب در نزدیکی یک خط سنگر ترک مرموز است.
هدف از این بازی است که برای دفاع از ترانشه و ریشه کن کردن تهدید انسان زنده در تمام هزینه. شما باید خط بدون توجه به آنچه نگه دارید!
هر سطح از این بازی خواهد ورودی های مبتنی بر دفتر خاطرات برای پر کردن در داستان که شما در تلاش برای زنده ماندن در برابر زامبی ها فراهم می کند. به سمت پایین شما می توانید تعداد سربازان شما در دسترس به جای امتداد ترانشه را ببینید.
شما دستی می تواند سربازان خود را بر اساس برنامه های استراتژیک خود قرار دهید در موقعیت های خاص و یا کلیک بر روی دکمه تصادفی و بازی را انتخاب کنید مواضع خود را برای شما. هنگامی که شما به پایان رسید قرار دادن سربازان خود را در ادامه کلیک کنید.
قبل از اینکه شما شروع به سطح اول شما خواهد شد با کلی بازی زیر ارائه شده برای کمک به شما با طرح روی صفحه نمایش و چگونه به بازی گرفت.
با استفاده از ماوس را به هدف و کلیک بر روی دکمه سمت چپ را به آتش
با استفاده از ماوس را به حرکت چپ و راست در امتداد ترانشه
مطبوعات "R" به بارگذاری مجدد سلاح خود را
در آیکون های توپخانه در دسترس (گوشه بالا سمت چپ) کلیک کنید، سپس با کلیک بر روی زمین به منظور حملات توپخانه
مطبوعات "P" برای مکث و از سرگیری بازی
شما می توانید دور باقی مانده خود را قبل از بارگذاری در گوشه سمت چپ بالا، سلامت سنگر در منطقه متوسط ​​بالا، نظارت، و برای تماشای زامبی های دریافتی با استفاده از ترکیب نقشه-رادار در گوشه سمت راست بالا.
چک کردن در گوشه بالا سمت چپ شما قادر خواهید بود برای گفتن زمانی که سلاح های توپخانه خود را آماده رفتن است خواهد بود. کجا هستند همه کسانی که از زامبی!
در پایان هر دور شما آمار شما برای هر سطح و برای بازی به عنوان یک کل را ببینید. تا کنون خیلی خوب. روی ادامه کلیک کنید به حرکت بر روی سلاح های فروشگاه ...
شما می توانید سربازان بیشتر به گروه خود را در اینجا اضافه اما در نظر داشته باشید که هر نوع قیمت و توانایی های مختلف در مبارزه با حفظ کرده اند، بنابراین عاقلانه را انتخاب کنید! هنگامی که انواع بیشتری را باز و سپس شما می توانید انتخاب کنید که سلاح شخصی و توپخانه نوع اعتصاب برای
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Carveola incident بازی آنلاین حادثه کارویلا - تیر اندازی زامبی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk