بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین حمله خرگوش های مهاجم 2 - تیر اندازی فلش  

بازی آنلاین حمله خرگوش های مهاجم 2 - تیر اندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.78  (تعداد 160)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین حمله خرگوش های مهاجم 2 - تیر اندازی فلش size: 3.6 MB
بازی دفاعی است. شما بازی آقای فراست - مرد میانسال بازنشسته شد. در حالی که او در میخانه با بهره گیری از یک نوشیدنی است، فلش اخبار او آگاه است که یک ارتش جدید از bunnies بد مصرف در سراسر کشور است. او باید یک بار دیگر از نابودی خاص دفاع از ملت است.
پایه در بالای میخانه و ساقه خرگوش های دریافتی. پس از یک روز سخت خرگوش کشتن، شما می توانید سلاح های اضافی خرید و استخدام دستیاران به شما کمک کند این بحران ازدیاد جمعیت اسم حیوان دست اموز زنده ماندن.
این یک بازی خوشبختانه در عمق تیراندازی که در آن فرض این است که شلیک خرگوش عصبانی که در داد و بیداد می باشد. حفاظت از نوار محلی شما را از که bunnies مهاجم با طیف گسترده ای از سلاح های از جمله اسلحه، مسلسل، راکت انداز و نارنجک.
در بین دور شما می توانید پول به دست آورده به خرید جدید سلاح، گلوله، دستیاران و ارتقاء غنی سازی استفاده کنید.
اسم حیوان دست اموز بازی تیر اندازی دفاعی! فروش ارتقاء سلاح ها، ارتقاء ساختار و حتی گسترش myxomatosis!
در اینجا داستان: در حالی که شما در میخانه با بهره گیری از یک نوشیدنی هستید، فلش اخبار او آگاه است که یک ارتش جدید از bunnies بد مصرف در سراسر کشور است. این وظیفه خود را به دفاع از ملت را از نابودی خاص!
خرگوش، خرگوش تشنه به خون نفرت انگیز، هستند دوباره. نگه دارید میخانه از مهاجمان بلند گوش دار امن! اسم حیوان دست اموز تهاجم II یک بازی دفاعی است. شما بازی آقای فراست بازنشسته مرد میانسالی. در حالی که او در میخانه با بهره گیری از یک نوشیدنی است، فلش اخبار او آگاه است که یک ارتش جدید از bunnies بد مصرف در سراسر کشور است. او باید یک بار دیگر از نابودی خاص دفاع از ملت است.
پس از هر موج از bunnies شما قادر خواهید بود برای خرید سلاح و ارتقاء از صفحه فروشگاه با استفاده از پول شما را از موج قبلی از bunnies جمع آوری خواهد شد. در فروشگاه سلاح، شما می توانید اسلحه، مهمات و ارتقاء برای هر سلاح شما خریداری شده در فروشگاه ارتقا شما قادر خواهید بود برای تعمیر و تقویت ساختمان، استخدام یک دستیار، حتی خرید بیماری های مرگبار به گسترش در میان جامعه خرگوش بخرم. همچنین شما می خواهد این فرصت را به صرفه جویی در بازی خود را و یا تغییر گزینه های بازی داشته باشد.
می امواج بسیاری از bunnies به از بین بردن وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که شما به طور مرتب ذخیره کنید، و با استفاده از پول خود را عاقلانه.
پس از شیوع از bunnies روانی، آن کار خود را به آنها را متوقف در مسیر خود و زنده بماند تا زمانی که ممکن است! (16+)
که bunnies روانی هستند دوباره باعث مرگ و نابودی در اسم حیوان دست اموز تهاجم 2. دفاع از مصرف کنندگان در داخل نوار از مرگ حتمی توسط تیراندازی همه امواج از bunnies روانی. این بازی با سلامت نامحدود و پول است.
بازی تیر اندازی بسیار جذاب در www.flash-game.net که در آن ماموریت خود را برای کشتن همه از bunnies پریدن است. پس از هر موج از bunnies شما قادر خواهید بود برای خرید سلاح و ارتقاء از صفحه فروشگاه با استفاده از پول شما را از موج قبلی از bunnies جمع آوری خواهد شد. در فروشگاه سلاح، شما می توانید اسلحه، مهمات و ارتقاء برای هر سلاح شما خریداری کرده خرید. در فروشگاه ارتقا شما قادر به تعمیر و تقویت ساختمان، استخدام یک دستیار، حتی خرید بیماری های مرگبار به گسترش در میان جامعه خرگوش خواهد بود. می امواج بسیاری از bunnies به از بین بردن وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که شما به طور مرتب ذخیره کنید، و با استفاده از پول خود را عاقلانه. برو جلو و نشان دادن مهارت های تیراندازی خود را. موفق باشی و خوش بگذره!
 مرد میانسال بازنشسته شد. در حالی که او در میخانه با بهره گیری از یک نوشیدنی است، فلش اخبار او آگاه است که یک ارتش جدید از bunnies بد مصرف در سراسر کشور یک بار دیگر. او باید یک بار دیگر از نابودی خاص دفاع از ملت است.
بازی دفاعی است. شما بازی آقای فراست - مرد میانسال بازنشسته شد. در حالی که او در میخانه با بهره گیری از یک نوشیدنی است، فلش اخبار او آگاه است که یک ارتش جدید از bunnies بد مصرف در سراسر کشور یک بار دیگر. او باید یک بار دیگر از نابودی خاص دفاع از ملت است.
با محتوای اصلی سرشار. 60 سطح، بیش از 2 ساعت از بازی در بازی، 10 صحنه های برش، از 10 نوع از اسم حیوان دست اموز، 3 کارفرمایان، 13 اسلحه به خرید همراه با ارتقاء متعدد برای هر سلاح، 8 ارتقاء طور کلی، سیستم جمع آوری غنیمت، 58 در مجموع، همراه با مقدار زیادی از اضافی، 26 است که می تواند با استفاده از trophies.After هر موج از bunnies قفل، شما قادر خواهید بود برای
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
bunny invasion 2 بازی آنلاین حمله خرگوش های مهاجم 2 - تیر اندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk