بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی خرگوش کوچولو دخترانه هویج خور اندروید  

بازی خرگوش کوچولو دخترانه هویج خور اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 3)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی خرگوش کوچولو دخترانه هویج خور اندروید زیبایی جهان مهم بازی آنلاین خرگوش کوچولو دخترانه آیفون کامپیوتر است ، زیرا بازیکنان بیشتر وقت خود را صرف دیدن تصاویر ثابت می کنند تا اشیاء مورد علاقه خود را با دقت پنهان کنند. کلیک بر روی یک شیء ممکن است منجر به افشای یک پازل شود یا ماموریتی برای بدست آوردن تعداد مشخصی از یک مورد خاص ایجاد کند. در حالی که من قدردانی می کنم که هیچ چیز در جهان به وضوح به عنوان چیزی که می توانید با آن تعامل داشته باشید نشان داده نشده است.
تصادفی بودن

بازی خرگوش کوچولو

دخترانه آنچه گاهی وجود دارد باعث می شود تا زمانی که به شما وظیفه ای داده نمی شود روی همه چیز کلیک کنید. هنگامی که به راه خود می پردازید ، نقاشی بی مورد کاهش می یابد ، زیرا شما معمولاً به دنبال چیزهایی مانند آب برای رشد گیاه یا کفشدوزک هایی هستید که به عنوان قطعات در یک ابزار مورد نیاز هستند. با توجه به پنهان بودن اجسام ، من اغلب در موقعیت هایی بودم که فقط به یک چیز دیگر نیاز داشتم.
در بیشتر مواقع بازی در درخواست های بازی خرگوش کوچولو هویج خور خاص است ، اما در مواردی من وظیفه داشتم شکلی را پیدا کنم که می تواند به هر شکل و رنگی باشد. این جایی است که من خود را ناامیدانه در صفحه نمایش بازی کردم ، به امید این که پاسخ از بین برود. من حتی به سرعت از روی تصویر پریدم تا امیدوارم چیزی را پیدا کنم که به وضوح نمی دیدم.
شما نیاز دارید ، یک معما معمولاً در انتظار است. هیچ دو ابزار یکسان بازی خرگوش کوچولو دخترانه نیستند و همه منطق و ورودی متفاوتی را می طلبند. به عنوان مثال ، اشکال رنگی باید به گونه ای مونتاژ شوند که کل فضای خالی را اشغال کنند ، در حالی که کفشدوزک ها یک چالش مبتنی بر اعداد را ارائه می دهند که در آن باید به روش خاصی صف بندی شوند.
من دوست دارم که بازی مغز شما را در یک قرار دهد ، اما اگر با آن بازی خرگوش کوچولو دخترانه مبارزه کنید ، سیستم راهنمایی یا ابزار کمکی ندارید (برخلاف ده ها بازی ماجراجویی مشابه دیگر. سرم را در حین یک حلقه چرخان به دیوار کوبیدم و فقط با شانس احمقانه به راه حل برخورد کردم.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk