بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
abkhanwars 728x90
گیفت کارت
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین واگن دو نفره فلش  

بازی آنلاین واگن دو نفره فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.91  (تعداد 116)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین واگن دو نفره فلش size: 3.7 MB
راهنما ارائه خدمات واگن برقی خود را دریافت کنید کالا به مغازه ها مربوطه می باشند در زمان. جهت پیگیری تغییر و مطمئن شوید که شما هیچ کدام از بسته های در راه شکستن نیست.
سرعت چرخ دستی از رکود اقتصادی، چیزی جدید، چیزی اضافی برای بسیاری از برف، تا در سراسر جهان. چیزی قدیمی یک ماشین جدید. نوع حمل از قطار که با کمک نیروی انسانی حرکت می کند. در این بازی شما خواهد شد یکی از مرد است راننده تراموا محموله است. هدف از این بازی ها، تنها با استفاده از قدرت انسان به عنوان سوخت در این مورد، همان تمام بازی های دیگری مانند زایمان. سعی کنید انتخاب کنید تا محموله و ارائه به زمان داده شده. نیاز به انتخاب جعبه سمت راست برای مغازه ها، در غیر این صورت شما به بار دوباره و شکسته خواهد شد. استفاده از کلید های چپ و راست فلش برای این بازی پرداخت.
آن را به شما سرگرم برای ارائه محصولات به مواد غذایی با واگن برقی. در این بازی شما باید به دست در جعبه به مواد غذایی قبل از پایان دوره برنامه ریزی شده. لطفا توجه داشته باشید که تصاویر در جعبه. استفاده از کلید فلش سمت چپ برای رفتن به عقب و استفاده از کلید فلش سمت راست برای رفتن به جلو.
در برانکارد اکسپرس شما کنترل دو مرد دست ماشین قطار که ارائه کالا به فروشگاه ها. در مدت زمان محدود شما را مجبور به ارائه یک مقدار مشخصی از کالا در محل مشخص شده، بنابراین شما می توانید سطح منتقل می کند. در ابتدا شما باید به پر کردن ماشین را در اسکله بارگیری، است که در سمت چپ. هنگامی که جعبه ها را به ماشین از طریق دستگاه تسمه نقاله نقل مکان کرد، شما آماده به تحویل می باشد. سپس تمام فروشگاه بازدید می کنید و توقف در محل مشخص شده به طوری که ربات می تواند انتخاب کنید تا به شده. مطمئن شوید که جعبه ها به خوبی روی هم چیده چرا که اگر آنها نیست که آنها به راحتی می توانید سقوط و سر و صدا. اگر شما به اندازه کافی جعبه تحویل نیست که شما باید برای بازگشت به اسکله بارگیری و برخی بیشتر، با این حال شما خواهد شد بسیاری از زمان انجام است که آن را می پردازد به دقت از دست بدهند. هنگامی که شما به پایان رسید به یک مرحله شما را در به بعد هستند، زمان بیشتری را اما جعبه نیز بیشتر به تحویل می کنید

Instructions:
Use the arrow keys to move.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
haftir 120x240
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2017 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Trolley Express بازی آنلاین واگن دو نفره فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk