بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تیراندازی چند نفره اندروید تفنگی انلاین  

بازی تیراندازی چند نفره اندروید تفنگی انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.19  (تعداد 31)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تیراندازی چند نفره اندروید تفنگی انلاین تعدادی از عناصر بازی آنلاین تیراندازی چند نفره اندروید گرافیکی را به بازی ارائه می دهد تا به طور خودکار بهترین تنظیمات را برای شما تشخیص دهد - اما به شما کنترل وضوح ، رنگ و سایر تنظیمات را می دهد. نکته مهم این است که اگر متوجه شدید که تجربه ای روان ندارید ، می توانید نرخ فریم را ویرایش کنید. در واقع ، بزرگترین مانع بازی ما اتصال است.
اگر اتصال خوبی ندارید ، به احتمال زیاد

بازی تیراندازی چند نفره اندروید

و بازی تفنگی انلاین دچار تاخیر می شوید و پخش کننده شما پاسخ نمی دهد و نمی توان به درستی کنترل کرد. این بدان معناست که شما به احتمال زیاد در نهایت مرده خواهید بود. و اگر مرده اید ، نمی توانید برنده شوید. به طور کلی گرافیک بسیار خوب است و بازی هموار اجرا می شود - اما مهم این است که مطمئن شوید روشنایی خود را روشن کرده اید و حالت شب را خاموش کرده اید زیرا این باعث کاهش تجربه بصری می شود.
اما نکته مهم در مورد گیم پلی موبایل بازی تیراندازی چند نفره اندروید انلاین خوب است: موارد زیادی روی صفحه نمایش وجود دارد ، از کنترل های حرکتی گرفته تا نقشه کوچک ، ارتباط صوتی و متنی و همچنین آسیب به سلاح. در صورت تمایل صفحه را ویرایش کنید ، بنابراین می توانید عناصر را تغییر دهید تا همه چیز قابل پخش تر شود.
اگر یک انتقاد داشته باشیم این است که به هم ریختگی صفحه بازی تیراندازی چند نفره اندروید تفنگی می تواند صحنه را مبهم کند: شما ممکن است در یک ساختمان خم شوید و به سمت پنجره حرکت کنید تا حریف را هدف قرار دهید ، و سپس چیزی ظاهر شود که به شما بگوید برخی وسایل برای جمع آوری در آن مکان وجود دارد. سپس خواهید دید که دیدگاه شما را مبهم می کند ، در حالی که سعی می کنید مبارزه کنید. در نهایت این یک نقطه ضعف بازی موبایل است.
گزارش هایی درباره بازی برخی از افراد با صفحه کلید و ماوس بلوتوث بازی تیراندازی چند نفره اندروید تفنگی در رایانه لوحی وجود دارد و ممکن است اینطور باشد (هر دو در اندروید به خوبی کار می کنند) ، اما ما هرگز آن را محدود کننده برنده شدن یا پیشرفت در سطح نمی دانیم. به طور کلی ، شما به دلیل محدودیت تاکتیکی می میرید - شما در زمین باز هستید ، می دوید تا به منطقه بازی برسید و شخصی با تفنگ و محدوده در زمین بلند قرار دارد و آماده شلیک به شما است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk