انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【114】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-04-2014، 16:40)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:32)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:30)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:25)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیتیـــــــــــ پیتیــــــــــــــــ
^__^

نچـــــــــــ
محمــــــــــــده
یوهاهاهاها
Confuseds32:
گشـــــنـــــمه :|

دخترع بی فرهنگــــــــــــــــ
سلامت کو ؟؟
vahidrk
منم مامانم امروز با همکاراش جلسه داش ، ناهــــــآر نخوردمـــــــ
هم دردیمــــــــــــــ
p336
تشـنمه:|
هیچی دیگه !
باهاش هم دردی کردیمـــــــ ، خوشش اومــــــــد
بپــــــر تو آشپز خونه یه چی بزار تو دهنتـــــــــــــ
دخترع جلفـــــــــــ
^.^
من خونه نیستم-_-
(30-04-2014، 16:33)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکی میخواد نویسنده گفتگو ازاد و زیرشاخه هاش شه من یه مدیر سراغ دارم که بش بگم
سلام ستی

مــــــــــــن
مـــــــــــــن
:491:
دـ ر و دـ (:
تا گفتم آواتارش خوشگله عوضش کرد -_-

دیگه کسی بازدید از پروفایلم نزنه اسم یکی نمیخوام بره -_-
(30-04-2014، 16:35)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خـیـلــی بــَــده ..! -.-
بــه مـنــم هـیمـی گـفـتــن ســآل دیــگــه ثـبــت نــآمــت نــمـی کـنــیــم ..!
گـفـتــم چــه خــوب ..! <:
گفــت یـه انـضـبـاطـی بـهـت مـی دیـم کـه هـیــچ جـآ ثـبـت نـآمــت نـکـنـن ..!
گفــتــم وآی چــه خــوب ..! <:
گفــتــن الـآن هـم بـی ادبـت هـم اایـن مـورد رو تـو دفـتـر انـضـبـآط ثـبـت مـی کـنـم ..!
گفــتــم چــه خــوب ، جــآ هـسـت تــو دفـتــر ..؟! <:
خـودمــو زده بــودم بــه **خــُــلـی ..! <:
هیممم خیلی بد هم نیی -_-

منکه گریه نکردم :| اصن .. -_-

باو ب درک همش *ـس شعر میگن -_- برا این میگن ک بترسیییی (:
نع چون فلشم رو گرفتن گریه کردم ..! ):
یه عالمه عکس و اهنگ و ویدئو کلیپ ..! ):
همش نابود شد ..! |:
همشو تو فلشم داشتم ..! >:

(30-04-2014، 16:36)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:34)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:32)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:22)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خر+بز=خربز
سلام ....:|
سـلـآم عــشــقــم ..! :*

ســـــلام نفســـــم!!!!
خــوبــی ژیــگــرم ..؟! P:

خوبـــــم ژیگر خودمی تو^_^

تو خـــــوبی عشقم^_^
تو هم نفسیــهمـنـی عشقـم ..! ^_^
نــع ..! ):
(30-04-2014، 16:39)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من بر تو باد ای گفتگوی ترکیده دوستت دارم بسا ای بیچاره ی خسته 
ترکوندنت در حد لالیگا 
منم منم میکنم درد تورا دوا
اری این که می بینی منم 
منم منم میکنم تو را رها
امید می دهمت تا بخندی 
یهو ضد حال میزنم حسابی می خندی ! Big Grin :||
سلام به تو عشقم
رزی اومدی؟!!
(30-04-2014، 16:39)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ترکوندنت در حد لالیگا 
اری این که می بینی منم 
منم منم میکنم تو را رها
امید می دهمت تا بخندی 

دوستـــــــــــــ جونم
کوجـــــــــآیی ؟
دلمون براتــــــــــــ تنگ شد باوو
p336
ستیییی آواتارت رو نِـروَمـه -_-

خاک به سرم ساعت که شیش و ربعه پنج دیقه دیگه کلاس دارم نشستم اینجا :/

خدافض ..

امتحان هم داریم هیچی نخوندم |:
(30-04-2014، 16:41)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ترکوندنت در حد لالیگا 
اری این که می بینی منم 
منم منم میکنم تو را رها
امید می دهمت تا بخندی 

قطعه ای ادبی از ؟! (:
شعر نیماییه !
قطعه ای ادبی از شاعر شاعران شاعران شاعران ها                       خانوم ندا مستراب ! نه اضطراب    

ممنونم ممنونم Angel
(30-04-2014، 16:42)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:35)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خـیـلــی بــَــده ..! -.-
بــه مـنــم هـیمـی گـفـتــن ســآل دیــگــه ثـبــت نــآمــت نــمـی کـنــیــم ..!
گـفـتــم چــه خــوب ..! <:
گفــت یـه انـضـبـاطـی بـهـت مـی دیـم کـه هـیــچ جـآ ثـبـت نـآمــت نـکـنـن ..!
گفــتــم وآی چــه خــوب ..! <:
گفــتــن الـآن هـم بـی ادبـت هـم اایـن مـورد رو تـو دفـتـر انـضـبـآط ثـبـت مـی کـنـم ..!
گفــتــم چــه خــوب ، جــآ هـسـت تــو دفـتــر ..؟! <:
خـودمــو زده بــودم بــه **خــُــلـی ..! <:
هیممم خیلی بد هم نیی -_-

منکه گریه نکردم :| اصن .. -_-

باو ب درک همش *ـس شعر میگن -_- برا این میگن ک بترسیییی (:
نع چون فلشم رو گرفتن گریه کردم ..! ):
یه عالمه عکس و اهنگ و ویدئو کلیپ ..! ):
همش نابود شد ..! |:
همشو تو فلشم داشتم ..! >:

(30-04-2014، 16:36)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 16:34)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سـلـآم عــشــقــم ..! :*

ســـــلام نفســـــم!!!!
خــوبــی ژیــگــرم ..؟! P:

خوبـــــم ژیگر خودمی تو^_^

تو خـــــوبی عشقم^_^
تو هم نفسیــهمـنـی عشقـم ..! ^_^
نــع ..! ):

من امرو خوشحالم خوبه فردا هم خوبم جمعه روز مرده ها است نباس خوب باشم-_-

فردا با دوستام میخوام برم پسر بازی بیا!!^_^