انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【114】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-04-2014، 20:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فنچ:| چه خوب شد طلاقت دادم. عکستو که دیدم فهمیدم از آدمایی که دیدم زشت تر هم وجود داره. همونجا به خدا ایمان آوردم و آیه قرآن بر زبانم جاری شدSmile

دلتم بخواد

تازه باس پشیمون باشی از غلطی ک کردی و بیای منت کشیSmile))
(29-04-2014، 20:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:54)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:53)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:52)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خسته شدم-___-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✖ בُפֿــتَـرـے פֿُـوבِمـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ون ـــے ✖

به درک ^__^

بز:|

مرگ:-
فنچ:| چه خوب شد طلاقت دادم. عکستو که دیدم فهمیدم از آدمایی که دیدم زشت تر هم وجود داره. همونجا به خدا ایمان آوردم و آیه قرآن بر زبانم جاری شدSmile

یا خداااااااااااا
این دیگه کیـــــــــــــه !!
O_o
ی زمانی یکی بود دوسم داشت الـان باهاش دشمن خونیـم -_-
(29-04-2014، 20:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وآ عرفـآن چـته ؟ :/

یکی رو میخوام بزنم. داوطلب؟

اعصـآب مصاب تعطیل |:

یکی رو سراغ دارم ! تا میخوره بزنش >_<
(29-04-2014، 20:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:51)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: چون اصلا لیاقتشو نداشت با پارتی بازی مخ صابرو براش زدن-_________________________-

ستی بیا این حرفای عـرفانو واسم ترجمه کن نمیدونم کیو میگههه -_- :|

Dorectioner girl

|: ؟! از دوره ی قبل داغش رو دلت مونده الان یادت اومده؟!|:

اصن رفتی ببینی تاپیکای من چیهه الکی نظر میدی؟!-_- :|

همش مضخرفه-___-

عطر واندی. لوازم واندی. اعضا بدن واندی. زن واندی. عشق واندی. واندی و فلانی. واندی و اون. واندی و فتوشاپ با نیکی میناج. واندی و درد. واندی و کوفت. واندی و زهر مارoO
(29-04-2014، 20:57)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:55)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:53)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:52)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به خاطر تاپیکاتShy
یعنی چرتن؟

بدن؟

خوبن؟

\:

زیادن DodgyConfused
مگه بده زیاد؟
زیاد فقط مختص من بود تو اومدی خزش کردیcry girl
اینو ببین به دردت میخورهBig Grin

ما رفتیم فعلا....
(29-04-2014، 20:58)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:56)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:51)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:50)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:47)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشکال ندارع درس های روزهای دیگه رو بخون(:

___________________-

ای بابــــــــــــــل
ضد حالیا سیتیــــــــــــ
موخام باشم ببینم تو چی میقی !
خوب شد ؟؟
Confuseds32:

چیز خاصی نمیخوام بگم میخوام اذیت یه بندع خدایی کنم!!!!-_-

آهاع
پس توعم داری به اون چیزی که من فک میکنم ، فک میکنی !!
کمک خاستی منم هستمااااااا
دل خوشی آخع منم ازش ندارم !!
4fvf

نع من به هیچی فک نمیکنم من به درسم دارم فک میکنم به عربی که چه خاکی بریزم تو سر خودم هیچی نخوندم-_-

اونوخت به من میگه برو درس بخون !!
زود باش از جلو چشمام خفه شو
برو عربی بخوون
بروووووع
تنبلــــــــــــــ
vahidrk
(29-04-2014، 20:58)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دلتم بخواد

تازه باس پشیمون باشی از غلطی ک کردی و بیای منت کشیSmile))

هع. چه فکرایی می کنیSmile احتمالا تو خواب بتونی منو درکنار خودت ببینیSleepy
(29-04-2014، 20:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اختیار دارید شما سرور مایید:cool: در زمینه وحشی بودنSleepy

همش یه حـرفـی میاد تو دهنم پشیمون میشم از گفتنش |:
(29-04-2014، 21:01)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اختیار دارید شما سرور مایید:cool: در زمینه وحشی بودنSleepy

همش یه حـرفـی میاد تو دهنم پشیمون میشم از گفتنش |:

بگو عزیزم راحت باش :|

(29-04-2014، 21:01)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:58)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:56)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:51)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 20:50)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیز خاصی نمیخوام بگم میخوام اذیت یه بندع خدایی کنم!!!!-_-

آهاع
پس توعم داری به اون چیزی که من فک میکنم ، فک میکنی !!
کمک خاستی منم هستمااااااا
دل خوشی آخع منم ازش ندارم !!
4fvf

نع من به هیچی فک نمیکنم من به درسم دارم فک میکنم به عربی که چه خاکی بریزم تو سر خودم هیچی نخوندم-_-

اونوخت به من میگه برو درس بخون !!
زود باش از جلو چشمام خفه شو
برو عربی بخوون
بروووووع
تنبلــــــــــــــ
vahidrk
ایششش نمیخوام ولکن با یه تقلبی نمرم میرع بالا-_-

خوندم ولی نع عمقی-_-