انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【114】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-04-2014، 18:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:50)DONT BE LAZY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرت محض-_______-

100 % درست >__)

6 مـآه پیش گـذاشتم بآهـام برخورد جـدی شد !

درسته|:
چرا باهات برخورد جدی کردند؟؟؟
مگر غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعـضـی هـآ خیـلی خآطر خواه اعرآب و شیـوخ و .. ایـنا هستن .

خـبر ندارن همین هفته ی قبل یه شیخه به دختره 14 ساله تجـاوز کرده .

بعد دختره به پدر مادرش میگه اونا هم به بهانه ی دعوت شام اون میارن خونشون . گوش و دمـاغشو از ته بریدن .. باید سرشو میبریدن کثافتا رو . ..

پـارمیـدا اره محرومم ... تا 5 دیقه دیگـه محرومیت تموم میشه ..

سپـاس زیـآد دادم بهتون . با اون اومدم سپـاس میـخوامـا .. Big GrinAngel
(30-04-2014، 18:57)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:52)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:43)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:38)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه اشتباه بود من نمیخوام این اسمو >_<
اسم من امیرحسین@ بود >_<
درخواست تغییر نام کاربری بده(:
دادم دو سه بار -_-
به صابر بوگو|:
یه بار گفتم گفت درخواست بده من کلا عین توپ فوتبال میمونم.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خواااااااااااااابم میاد خداااااااااا>_<
مغزم داره میترکهDodgy
این ساعت؟؟؟
کمی زوده!!
اشکال نداره،بگیر بخواب(:

(30-04-2014، 18:58)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:56)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:50)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2014، 18:49)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاقـا پسره تو خـیـابون بهم گف اِمـو خر کیف شدم*^_^*

مگه بیرون تیپ امویی میزنی؟

مـوهامو کلا میریزم رو صورتم با گچ مو هم یه تیکه هاییش رو صـورتی میکنم !!

[ولی تا یه تکون میدی موهات رو میریزه رنگه -__-]

بعد کتونی میپوشم با بند های اسکلتی و مانتو و شلوار جین مشکی (:

آرایشم زیاد نمیکنم فقد خط چشم می کشم ولی رژ تیره یا جیغ نمیزنم|:

قرطي :|
خیلی هم سـاده اس تیپم -_- سر تا پا مشکی (: عاشق مشکیم (:

(30-04-2014، 18:56)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فــآطی|:
من برم ایــــنارو میگــــی؟؟؟
مطمئنن محـــل سگم نمیزاری|:
عوضی ،کصا.........،....................،......................،..............!
آخه کیا جان عزیزم تو عاقلی میفهمی !!

این خـره ؛ نفهمه ؛ ییهو میزنه به سرش خود درگیری پیدا میکنه|:

دلیل من در اوردی؟؟؟؟؟؟
خر نکن منو-___-
هر چند خــر میشم-__-
ســـلام !
سلام..............................
اين همه ادم اينجان (؟؟؟؟؟؟) چرا هيچكي هيچي نميگه ؟؟؟؟؟؟
نقل قول: قرطـــی(:
من شلوار دمپا گشاد+مانتو جین+شال +کتونی آل استار سورمه ای
ارایشم محوه یعنی پنکیک و ریمل و یه رژ کم رنگ...
موهامم یارو صورتمه ،یا کلا جمع میکنم...

نیستم -_- من پنکیک نمیزنم (: شلوار دمپا پاهای منو چاق نشون میده :/

رژ کمرنگ به چشم نمیاد یا نباس بزنی یا باس یه رژ باحال بزنی (:

نقل قول: فاطي قرطي هستي منكر نشو :|

نخیر نیستم-_- نیستم -_-

+ با تچکر از رکسانا که به همه 3ـپـاس میده (:
slmBig Grin
سلام زهرا سلام نيوشا : ))))

فاطي قرطيههههههههههههههههههههههههه Big GrinBig Grin
3 دیقه دیگع اکانتم باز میشه .. پس دیگه با این نمیـام ..

میخوام به همه سپـاس بدم ... Heart
(30-04-2014، 19:04)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـلام !

زهراااا^_^ نفسم^_^ امروز المپیاد زبان مرحلـه دوم داشتم رفتیم یه مدرسه دیگه

بعد دوستم ملیکا که شبیه تو بود رو دیدم^_^

چنان پریدم تو بغلش بچه گرخید |: