انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【114】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-05-2014، 14:16)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2014، 14:15)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظرت این تکسته آیا؟

من ازش پرسیدم اگه تکست میگه بره اینتو بزاره ..

در ضمن خوشم نمیاد تو همه کارا دخالت میکنی ..

هروقت گُفتن پیرزن بیا وسط جیغ بزن ..

خوشم نمیاد اینطوری میپری وسط ..

هه هه هه.بگو هنو نفهمیدی فرق تکست با جمله چیهExclamationبعدشم هر وقت دوست داشته باشم تو هر کاری هر زمانی هر جایی دخالت میکنم میخوام ببینم کی جلومو میگیره...
(01-05-2014، 14:19) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوا نکنید اخطار بدم kaffe2

برو بـاو -_- یکی باس ب خودت اخطار بده ب علت چندتا اکانت :| ..

شیوا خیلی این روزا بد اخلـاق شُدی بـا من T_T

قدیما اینطوری نبودی ..

خدافسییی

(01-05-2014، 14:20)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هه هه هه.بگو هنو نفهمیدی فرق تکست با جمله چیهExclamationبعدشم هر وقت دوست داشته باشم تو هر کاری هر زمانی هر جایی دخالت میکنم میخوام ببینم کی جلومو میگیره...

ببین منو ..

هیسسسس صدات بدجور رو مُخه .. تُ برو با اندوخته های خودت شاد باش ..

دهن منم باز نکن پشیمون میشی ..

اگه تو پیش همه لـاتی راه میری پیش ما تاتی تاتی راه میری ..

خُف بمیر فرزندم ..

بدرود
Hihihi *^-_-^*
شیــوا اگر تــو تَصــاویر دیَدنی فَعــآلیت کنم نویسَنــده میشــَم؟|:
سلااااااااااااااااام من بعد از قرن ها اومدم Big Grin
دوس بـآشید بـآ هــم 18
هووووووووووووووووووف کسی نی ؟؟؟
نسیم گلی:bighug:
بابا این گردشگری مدیر نداره؟
مدیر اگه داره بره ببینه فعالم؟
(01-05-2014، 14:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2014، 14:19) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوا نکنید اخطار بدم kaffe2

برو بـاو -_- یکی باس ب خودت اخطار بده ب علت چندتا اکانت :| ..

شیوا خیلی این روزا بد اخلـاق شُدی بـا من T_T

قدیما اینطوری نبودی ..

خدافسییی

(01-05-2014، 14:20)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببین منو ..

هیسسسس صدات بدجور رو مُخه .. تُ برو با اندوخته های خودت شاد باش ..

دهن منم باز نکن پشیمون میشی ..

اگه تو پیش همه لـاتی راه میری پیش ما تاتی تاتی راه میری ..

خُف بمیر فرزندم ..

بدرود
بشین شر جــــــــــــــــــات بچه سوسول ... دختره ی بد دهن...بری دیگه برنگردیـــــــــــ...
(01-05-2014، 14:29)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Hihihi *^-_-^*
مریم باید بهت بگم یا خودت میگی بیاد..؟