انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【114】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-04-2014، 16:10)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:08)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:02)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فقط نعناع
خیلی حال میدع اصن ادم تو یه فاز دیه میرع#___#
و ارامش میدع به ادم*_*
من 14 سالم بود دو بار سیگار برگ کشیدم ..! |:
دوستام منو اخفال کردن ..! |:
بعد دیگه نزاشتن بکشم ..! <:
ترک داده بودن منو مثلا به قوله خودشون ..!

سیگار؟ نع به نظرم سیگار خیلی بدع -_-

ولی قلیون خوش  سن های 12 سال به بالا فقط باس بکشن ^_^

تازع خیلی هم بهت خوش میگذره^_^
می دونم ..! -_-
دیگه نمی کشم ..! -_-
اون موقع هم واسه رو کم کنی کشیده بودیم ..! |:
قیلون که اصلا عشـــــــــــــــــــــــــــــــــقه ..! ^_^   <:
هیچی قیلون هلو و نعنا نمیشه ..! -.-

من دلم برایه تارا تنگ شده ..! ):
(29-04-2014، 16:12)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:05)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:01)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع (: منم نگفتم .. که همه .. گُفتم بعضیا .. منظورم ب خرزو بود ..

ولی یه صدایی از درونم میگه خیلی هستم (:

خرزو از وقتی صورتی شد اینجوریی شد یا سرمه ای شد یا بنفش؟! ..|:

خُف بمیر فاطی اینطوری همه میفهمن کِ :| ..

از موقعی ک صورتی شُد یکمی .. بعد سُرمه ک شُدم تا حدودی ینی نزدیک .. :|

وقتی بنفش شُد .. کُلن .. -_-

خب خرزو که تو فلش خور نی ^__- مگه نه؟! ..

.. |:
خخ راس میگی ^_^ :| ..

کیانا کی رو میگم!؟ :|
ع....؟
(29-04-2014، 16:14)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ع....؟

خخ نع عزیز من نع .. :| اینجا نی
(29-04-2014، 16:13)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:10)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:08)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 16:02)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فقط نعناع
و ارامش میدع به ادم*_*

ولی قلیون خوش  سن های 12 سال به بالا فقط باس بکشن ^_^

می دونم ..! -_-
دیگه نمی کشم ..! -_-
اون موقع هم واسه رو کم کنی کشیده بودیم ..! |:
قیلون که اصلا عشـــــــــــــــــــــــــــــــــقه ..! ^_^   <:
هیچی قیلون هلو و نعنا نمیشه ..! -.-

ارع موافقم
تاراع بیشور همشون بخواطر درس های بی صاحاب گشته نمیان-_-
(29-04-2014، 16:13)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تارا ):

دیروز اومده بود فک کنم ):
من رفتم...

حالم بهم خورد|:
(29-04-2014، 16:13)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من فقط نعناع
و ارامش میدع به ادم*_*

ولی قلیون خوش سن های 12 سال به بالا فقط باس بکشن ^_^

قلیون یه لذتی داره اونم وقتیه که داری دودشو میدی بیرون <:

اگه خوب بلد نباشی گلوت میسوزه من یه بار چشام قرمز شده بود ^_^
وای برای بار اول من کشیدم بلد نبودم داشتم خفه میشودمم پدر بزرگم گف خوبت شد ^_^

ولی بعدش یاد گرفتم با دود هاش حلقه حلقه درس میکردم باحال میشود^_^
هعییی .. من بدجور به یکی تو فلش حسودیم میشه -_- !!
ویرآیش کردم ..! |:
(29-04-2014، 16:17)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعییی .. من بدجور به یکی تو فلش حسودیم میشه -_- !!

ب کیی!؟ -_- بیا در گوشم بگو :| ..

(29-04-2014، 16:18)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول اسمش الف دآره ..؟! |:

الان ویرآیش میکنم ..! |:

نُج .. میگم تُ فلش نی :|