انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【114】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
این همه ستاره ریخته تو انبار داره زنگ میزنه دست بنداز یکیشو بشور بده من دگ 
بجان خودم دست من نیست 
(29-04-2014، 11:18)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
بجان خودم دست من نیست 

اگع دست تو بود کع وای چه خوش بود^_^

ولی لامصب باید اینقدر تایپک بزنی تا ستارع گیرت بیاد مخصوصا ستارع بزرگ>_<
من یه ستارع بزرگ تر میخوام باید موضوع بزنم نع>_<
نقل قول: ایول^_^

خوب کردی ها^_^
دانشگاه چطورع الان کتابخونه اونجا هستی؟
من هم نرفتم مدرسع ^_^
دانشگا ام سلام میرسونه Big Grin

اره وای فای داره اینجا kaffe2

چرا نرفتی؟
(29-04-2014، 11:22)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوب کردی ها^_^
من هم نرفتم مدرسع ^_^

چرا نرفتی؟

خیلی هم خوب^_^

چونکه امرو سه تا امتحان سخت داشتیم نرفتم به مامانم دروغ دادم گفتم پاهام خیلی درد میکنه ^_^
(29-04-2014، 11:19)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 11:18)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
بجان خودم دست من نیست 

اگع دست تو بود کع وای چه خوش بود^_^

ولی لامصب باید اینقدر تایپک بزنی تا ستارع گیرت بیاد مخصوصا ستارع بزرگ>_<
من یه ستارع بزرگ تر میخوام باید موضوع بزنم نع>_<

اره اره Wink
میگ میگ!
بای شیوا^_^
میخوام برم غذا بخورم^_-
(29-04-2014، 11:23)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2014، 11:22)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوب کردی ها^_^
من هم نرفتم مدرسع ^_^

چرا نرفتی؟

خیلی هم خوب^_^

چونکه امرو سه تا امتحان سخت داشتیم نرفتم به مامانم دروغ دادم گفتم پاهام خیلی درد میکنه ^_^

باریکلا بتو 25r30
shiva y post goftam mikham bezaram moshkelate khodra dar bare computer matrah konido az in chiza
gofti hast k
harchi migardam nis :|
(29-04-2014، 11:25)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگ میگ!

غیژژژژژژژژژژژژژژژژژ

(29-04-2014، 11:26)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای شیوا^_^
میخوام برم غذا بخورم^_-
بای گلکم نوش جون