انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-08-2014، 9:26)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو رو خدا نگا کن
مدیر انجمن زده سلام ده تا سپاس خورده
ای خداااااا

سلام تازه وارد چطوری؟بخاطر مدیریت نیست اینجا بخاطر محبت دوست داشتن و رفاقت توچتروم لایک میدنAngel

(11-08-2014، 9:26)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:24)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر ب کیفیت تاپیکا برمیگرده..

+تو از کجا میدونی نظراتش همه اسپم بوده؟
5 صفحه همه پست تو خود گفت گو دارعه زیر انجمن هاش هم نع 
موضوعاتش هم همچین با کیفیت نبود نظراتش کمبود
ب نظر تو کسی ک همه 5 صفحه پست داشته باش میتونه دو تا ستاره ی بزرگو ی کوچیک داشته باشع؟
امیر اون دور خوده صابر انتخاب کرد من مخالف بودم باهمشون یکسری دوستان همیشه موافق و ب اصطلاح چاپلوس نزاشتنRolleyes
(11-08-2014، 9:28)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:27)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:24)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=106167

بزنم لهتون کُنم ؟ cry girl

کدومتون رفتین به صابر گُفتین ؟ cry girl

بدبخت میشم آ cry girl

من نگفتم بخدا .ـــ.*  !
امیرررررررررر >_< ! ..
ها؟
چیو بادی می گفتم؟
بگو برم بگم
(11-08-2014، 9:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
20 سالشه بعد عین 13 ساله ها رفتار میکنه و تو پروفایلش چیز نوشته -_- !

ملتُ خر میکُنن با این کاراشون -_-

:| بگذریم .. !

جوابت یه پوزخنده
(11-08-2014، 9:24)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا من بیست سالمه
اعتماد به نفس دارم
بده؟؟
شما حسودیتون میشه

نه عزیز ولی اینجا اگه خاکی باشی بیشتر دوست دارن Winkp345
نظراتش ک بالاس...

بازدیداش هم بالاس...
(11-08-2014، 9:28)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:27)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:26)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو رو خدا نگا کن
ای خداااااا

چی میشه ؟ :| ..

اینجا کُلا باس سپاس داد :>>> .. ! :|||||||
تو یکی دیگه انو نگو:>
من بلت نیسلم سلپالس بدم .. 497
(11-08-2014، 9:29)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تو رو خدا نگا کن
ای خداااااا

سلام تازه وارد چطوری؟بخاطر مدیریت نیست اینجا بخاطر محبت دوست داشتن و رفاقت توچتروم لایک میدنAngel

(11-08-2014، 9:26)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:24)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر ب کیفیت تاپیکا برمیگرده..

+تو از کجا میدونی نظراتش همه اسپم بوده؟
5 صفحه همه پست تو خود گفت گو دارعه زیر انجمن هاش هم نع 
موضوعاتش هم همچین با کیفیت نبود نظراتش کمبود
ب نظر تو کسی ک همه 5 صفحه پست داشته باش میتونه دو تا ستاره ی بزرگو ی کوچیک داشته باشع؟
امیر اون دور خوده صابر انتخاب کرد من مخالف بودم باهمشون یکسری دوستان همیشه موافق و ب اصطلاح چاپلوس نزاشتنRolleyes

میشناسمشون
پارتی بازی
خو چرا ب خاطر اون باید حق من ضایع شcrying
(11-08-2014، 9:29)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوابت یه پوزخنده

جون من ؟ D:

ممنون ..

حالا بست کُن .. نه حوصله بحث با ی آدم 20 ساله دارم ..

نه اجازه دارم .. !
(11-08-2014، 9:29)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:28)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:27)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 9:24)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=106167

بزنم لهتون کُنم ؟ cry girl

کدومتون رفتین به صابر گُفتین ؟ cry girl

بدبخت میشم آ cry girl

من نگفتم بخدا .ـــ.*  !
امیرررررررررر >_< ! ..
ها؟
چیو بادی می گفتم؟
بگو برم بگم

بیام لهت کُنم ؟ cry girl
βΑllεяiηΑ♡ من از شما یه سوال دارم!بپرسم?!