انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یارو اومده میگه ی دو ترم سلفژ برو..

بمیر باو-_-...
(10-08-2014، 21:07)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی بجا این چرتو پرتا سلام کن >_<
.__.

سلام ._.

مهدی با کیا >_< ؟ کیا با مهدی ؟ >_< کِی ؟ >_<
(10-08-2014، 21:08)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلفژ ینی چی؟
کلاس های آموزش نُت خونی که قبل از یاد گرفتن یه ساز میری !

البته میتونی سلفژ نری ولی خو سلفژ بری واس یادگیریت راحت تره

(10-08-2014، 21:06)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو که وایبر نداری|:
لاینم ناری|:
دارم :| !
پیانو میرفتی؟
(10-08-2014، 21:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:00)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 20:58)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 20:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهدی|:شوخر جدیدم؟کوشی؟

هنو بیخیال نشُدی :|
ما یه بار ازین بچه بازیا کردیم بسمونه :|

رکی بنگر-__-جف پا برو تو دهنش!

ببین مهدی -_-

این کیانایه ما خیلی خاطر خاه داره ها -_-

از مدیر ارشد بگیر تا مدیر ازمایشی -_-

:|

فقط هم مدیرا ها -_-

البنه استثنا هم داریم -_- :|

تازه کیا نویسنده گ.آ هم بود -_-

هم کسی نی -_-

معروفم هَ -_-

من اجازه نمیدم -_-

الانم از تو خوشم اومده -_-

میخوام دسته کیا رو بزارم تو دسته تو (((((((((((:

لی لی لی لی لی لی ^_^

0.0
نکنید باو من بچم داره بدنیا میاد :|

(10-08-2014، 21:09)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:07)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی بجا این چرتو پرتا سلام کن >_<
.__.

سلام ._.

مهدی با کیا >_< ؟ کیا با مهدی ؟ >_< کِی ؟ >_<

سلام خوبیع :|
وقته گله نی :|
باو شوماها جای خواهره منید 0.0
(10-08-2014، 21:08)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلفژ ینی چی؟
کلاس های آموزش نُت خونی که قبل از یاد گرفتن یه ساز میری !

البته میتونی سلفژ نری ولی خو سلفژ بری واس یادگیریت راحت تره

(10-08-2014، 21:06)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو که وایبر نداری|:
لاینم ناری|:
دارم :
نمیاد واس من!شمارتو دارم که!
(10-08-2014، 21:09)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:00)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 20:58)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 20:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهدی|:شوخر جدیدم؟کوشی؟

ببین مهدی -_-

فقط هم مدیرا ها -_-

هم کسی نی -_-

معروفم هَ -_-

من اجازه نمیدم -_-

لی لی لی لی لی لی ^_^

0.0

من که تازه 2 دیقس دسته کیا رو گذاشتم دستت 0_0 ..

چه جوری تو 2 دیقه ایی بچه دار شدید ؟ 0_0

کِی آخه ؟ 0_0

جلو جمع ؟ 0_0

دامادم ، دامادایه قدیم -_-
نقل قول: پیانو میرفتی؟
دو ترم سلفژ رفتم اول ..

بعدش فقد یه ترم پیانو رفتم گذاشتم کنار !

چون واس تمرین تو خونه یه پیانو لازم بود ولی قیمت ها بالا بود خونمون هم جا نداشت :|
خودیگه من برم!
مهدی شوخر خودمی!
فاطی شماره اشتب دادی؟
(10-08-2014، 21:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 21:09)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ببین مهدی -_-

فقط هم مدیرا ها -_-

هم کسی نی -_-

معروفم هَ -_-

من اجازه نمیدم -_-

لی لی لی لی لی لی ^_^

0.0

من که تازه 2 دیقس دسته کیا رو گذاشتم دستت 0_0 ..

چه جوری تو 2 دیقه ایی بچه دار شدید ؟ 0_0

کِی آخه ؟ 0_0

جلو جمع ؟ 0_0

دامادم ، دامادایه قدیم -_-

O_o
من ترجیح میدم تنها باشم اصن!...

.
.
.
.
.

اینجوری شیک تره : )
(10-08-2014، 21:12)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: پیانو میرفتی؟
دو ترم سلفژ رفتم اول ..

بعدش فقد یه ترم پیانو رفتم گذاشتم کنار !

چون واس تمرین تو خونه یه پیانو لازم بود ولی قیمت ها بالا بود خونمون هم جا نداشت :|

موسیقی رو هم تئوری کردن..

نه جدا هدفت از کلاس پیانو رفتن چی بود:|؟