انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-08-2014، 12:11)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: چطوری خواهر ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2 127
چرا منو میبینی این شکلی میشی؟25r30

برو لایک کنhttp://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=156263

نقل قول:
هر وقت هم توی بازی و توی موبایل مدیر شدم بهت می گم
منظورش 6ماه دیگس:cool:Big Grin

(11-08-2014، 12:10)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی بزنم نصف شی چرا اسپم میدیvahidrk

من ؟

cry girlنه اون یکی تو تاپیکم اسپم داد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=156263

گفتم اینجاس که میگن

البته چیزی یادم نمیاد ولی قشنگ بود
(11-08-2014، 12:11)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: چطوری خواهر ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2 127
چرا منو میبینی این شکلی میشی؟25r30

برو لایک کنhttp://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=156263

نقل قول:
هر وقت هم توی بازی و توی موبایل مدیر شدم بهت می گم
منظورش 6ماه دیگس:cool:Big Grin

(11-08-2014، 12:10)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی بزنم نصف شی چرا اسپم میدیvahidrk

من ؟

cry girlنه اون یکی تو تاپیکم اسپم داد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=156263

غلط کردی Big Grin 
انشالله توی همین تابستون مدیر می شم چون بعدش دیگه نمی تونم بیام الآنم کم میام چون مدرسمون برامون کلاس گزاشته و منم یه تیزهوشانیم ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2 127 :D
خوبید ؟ -_-
(11-08-2014، 12:13)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:02)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:01)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به بعضيــــآ چيزي نبآس گفـ |:
ميدوني چرآ |:
شآيد حرمت يه روزآيي رو نگه دآرين كه اونآ يآدشون رفته
اوهوم |:
درود |:

خفه شو باو

تو خجآلت نميكشي -.- بي ادب -.- يه ذره حرمت انسآن بودنت رو تو كلآمت حفظ كن -.-

باز حرف مفت زد |: 
بشین سر جات ما میریم و تو هم همین جا بمون
سارا ؟ :|

جیغغغ کُجا بودی تُ ؟ ..
علی و شیوا رو میبینم یاد جریان بوس میفتم
:4fv:
نگاش جذب منه .. کآش لبخند بزنه ؛ کاش لبخند بزنه ...
(11-08-2014، 12:15)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:13)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:02)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:01)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ميدوني چرآ |:
اوهوم |:
درود |:

خفه شو باو

باز حرف مفت زد |: 

من عجب بدبختيم دآرم بآ اسكلي مث تو سر و كله ميزنم -.-
(11-08-2014، 12:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا ؟ :|

جیغغغ کُجا بودی تُ ؟ ..

جانم ؟

همین دور و ورا ...
(11-08-2014، 12:16)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی و شیوا رو میبینم یاد جریان بوس میفتم
:4fv:

Big Grin  خیلی باحال بود مدیر بی حیا Big Grin 
به هر کسی هفت هشتا داد Tongue

(11-08-2014، 12:17)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 12:15)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ميدوني چرآ |:
اوهوم |:
درود |:

خفه شو باو

باز حرف مفت زد |: 

من عجب بدبختيم دآرم بآ اسكلي مث تو سر و كله ميزنم -.-

همین طور من