انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من ترکوندم همسایمون رو بخاطر اینکه من نمیتونم خودمو کنترل کنم kaffe2
(11-08-2014، 17:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ببین این اواتار خیلی خاصه
تو عمقش برو:|
مگه ن مرضیه?

راست میگه مائده .. خزه ..

عوضش کُن !

/:

(11-08-2014، 17:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|
ن غلط کردم.__.
بازم نفهمیدم چی گفتی ولی خودتی:|

:|
خوبه خودت گفتی اینو بزارم.__.
سلام !
بدرود کار دارم نمی تونم بمونم 
3 بار گفتم بدرود ببینین آدم برای سپاس هر کاری می کنه Big Grin
(11-08-2014، 17:36)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 17:33)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام علی <:

توکه تازه اومدی بیا گپ بزنیم =}

آخه کار دارم ولی باشه یه 5 الی 55 دقیقه ای می مونم Big Grin
رفتم مدرسه برای درس ریاضی و فیزیک خیلی باحال بود درسش فقط نمی دونم که چرا هیچی نفهمیدم Tongue
O_o مدرسه چه موقع?!
(11-08-2014، 17:37)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام !

10000
(:
خُ .. قیصر ..

خیلی خُشگله مگه نَ ؟ ..

من ی عکسشو دیدم که انگشت وسطشو ب دوربین نشون داده بود و با شلوار ورزشی آبی با خط های زرد و ی زیر پیرهنی و ی کلاه سرش بود و ی کیف

جلو دستش داشت وسایلشو جمع میکرد و توی جایی مث حیاط مدرسه بود :|
(11-08-2014، 17:35)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
slm ._.* ..

آآآ اسمت نیایش بود؟|:
(11-08-2014، 17:37)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 17:36)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 17:33)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام علی <:

توکه تازه اومدی بیا گپ بزنیم =}

آخه کار دارم ولی باشه یه 5 الی 55 دقیقه ای می مونم Big Grin
رفتم مدرسه برای درس ریاضی و فیزیک خیلی باحال بود درسش فقط نمی دونم که چرا هیچی نفهمیدم Tongue
O_o مدرسه چه موقع?!
ساعت 7 گفتم که کلاس گزاشتن واسمون
(11-08-2014، 17:37)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام !

وقت کردی تارا رو اول یه زوانپزشک و بعد به کلاس اول دبستان ببر cof

بدرود!