انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلـام ._.
(10-08-2014، 18:17)بیتا خانومی*. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 18:14)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 18:13)بیتا خانومی*. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 18:11)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 18:09)بیتا خانومی*. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره. داشتم فیلمای بچگیمو میدیدم.1ساعته همینجوری دارم قربون صدقه خودم میرم.^ـــ^

:| .. !

آخـــی..امروز تو خیـآبون بـآ مآمآن یه بچــه 1 مآهه دوس شدم ^ــ^
اسم بچهه امیر ارسلــآن خــآن بود :|
^ــ^
امیر ارسلان؟؟؟:|
چه اسم داغونیه.._.

آره .. !
ولی بـآ ابـآهتـه ._.

بچهه یــه هیکلی بـود ._.
اسسمش بهش میومد :|
خخخخ.اخه اسم خیلی طولانی داره.دو ساعت طول میکشه صداش کنن|:

رآس میگی البتــه ._.
(10-08-2014، 18:16)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می خوآم سپـآسدهی رو شورو کنم._. .. !
من خیلی وقته به این شغل شریف مشغولمBig Grin
فهمیدم با ب کیا سپسا بدمSleepy
Rock N ROoOoOoOoOoOoOoOoOL

*^ـــ^*
(10-08-2014، 18:14)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی .__.

این شکلک بریک دنس رو هم باید بزارن بعد نوشتن اسم فاطی اونو جلوش بزارم V: :|
محمد ._.

کدوم شکلک ؟ ._. شکلک های من :hiccp: و cof بود که تو دزدیدیشون cry girl -_-

(10-08-2014، 18:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی سلام ^_^ ..
آیسانم سلامممم ^_^

امتحانمو گند زدم :/

نذر کردم یه هفته فوش ندم اگه پاس شدم ._.
هیشکی نی ..

خدافظ :v
(10-08-2014، 18:17)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـام ._.

سلاممم ^_^*
(10-08-2014، 18:21)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیشکی نی ..

خدافظ :v

مـآهآ عـآدم نیستیمــ ـ عـآیـآ .. ؟!

._.
خيلي شولوغه ولي كسي حرفي واسه زدن نداره ...

همه ميرن يه گوشه ....

منتظر ميمونن بقيه پست بدن ...

///:

خل شدم O_o

ديگه آهنگاي رپ به من نميسازه !!