انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37370&page=3

سپآس قَشَنگارو اون ته صفحه ببین ^_^* ..

سیاه سیه بنفش ^_^ :||||||| !
من ول نكردم ||:
اصا تو ميدوني من كدومم؟
(10-08-2014، 22:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﻓﯿﻠﻢ ﺍﮐﺸﻦ ﻣﯿﺩﯾﺪﻡ ﯾﻬﻮ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﯾﻪ ﻟﮕﺪ ﻣﺤﮑﻢ
ﺑﻬﻢ ﺯﺩ ...
ﻣﯿﮕﻢ ﭼﺮﺍ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟؟؟ !!
ﻣﯿﮑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺣﺲ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺳﻪ ﺑﻌﺪﯼ ﺑﻬﺖ ﺩﺳﺖ
ﺑﺪﻩ
.
.
.
.
.
.
ﺧﻮﺏ ﺷﺪ ﻓﯿﻠﻤﻪ ﺻﺤﻨﻪ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ،
ﻭﺍﺍﻻﺍﺍﺍ
ههههههه
صحنه دار بود زنده نبودی تا صبBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(10-08-2014، 22:05)پسر شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 22:03)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 22:02)پسر شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامExclamationExclamation

2 تآ :| .. !
چی 2 تا؟؟؟؟
سینآ :| .. !
heyyyyy
(10-08-2014، 22:07)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ول نكردم ||:
اصا تو ميدوني من كدومم؟

نه :|

ولی یه نُخطه هس ._.

پسره ._.

فقط من و اونیم آخه :|

• : joined the game.
rOkSaNa : joined the game.
(10-08-2014، 22:08)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
heyyyyy

فآرسی تاییب کُن .. !

مُدیر میارم آ :|||||||| !
اقا من بی خوابی زده ب سرم و حوصله ام سر رفتهSadSad
رُکی ؟ ._.* ..

قالب قبلیت و توی گآلریت از کُدوم وبلاگ طراح قآلب آورده بودی ؟ :| ..
خدافس ._.