انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-03-2015، 20:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:38)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:36)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاغا من یتیمم اینجآ -_-
دخترم^_^
:V

(26-03-2015، 20:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:36)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه چیزی هم باید روش بدی ببرمش:|

مجانی بردار ببرتش
فقط پول دونه پارسو بده کلی خرج دونه ها شده:>
دونه تو حلق بچت میریزی تو؟ خاک تو سرت-_-
تو چی میدی؟:|
ن ب اون یکی گوشت میدم.-.

تو رو میندازم جلوشون بخورنت بی احساس-_-

تو هم باشی دونه میدی-_-
بدون اینکه بم بگه شوهر کرد بچه دار هم شد منه بدبخت از الان شدم بابابزرگ._.
(26-03-2015، 20:38)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:33)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:31)_Tɪηα_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعیهعی رکی تویی؟!._.
فک کردم ب خاطرات پیوستی ._ .
منم بد گرل(..) - - +
0_0

(26-03-2015، 20:31)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا که فک میکنمـ میبینمـ‌میشه دو تا بابا داشت :|

:> !

یکی بیاد بابای مَن شه (..  )

عرفان دو تومن میخری؟:|

(26-03-2015، 20:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:29)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قشنگ میخواد با من بحث کنه._.

چیو؟:|

چ عجب تو یکیو بخشیدی اون فاطی نوینسده هم برا منه ها._.
بقیه واس تو چیزی این لا ما دیدی اضافس بده من._>
فاطی دختر خلف خودته.___. یه بزه کامل(..    ) 

اینو من فرزند خوندگی قبول کردم این بابا مامان نداشت از تو زمین در اودمه بود._>
همون(..  ) 

(26-03-2015، 20:34)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:31)_Tɪηα_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعیهعی رکی تویی؟!._.
منم بد گرل(..) - - +
من اون یکی رکی ام ._.

خاهرت._.

اگ یادت بیاد منو ._.
من تو رو یادمه جوجویی.__. 
جوجویی._.?

ایییییش:|
چهارتا جوجه بودین دیگه@__@
(26-03-2015، 20:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:33)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هعیهعی رکی تویی؟!._.
منم بد گرل(..) - - +
0_0

(26-03-2015، 20:31)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا که فک میکنمـ میبینمـ‌میشه دو تا بابا داشت :|

:> !

یکی بیاد بابای مَن شه (..  )

عرفان دو تومن میخری؟:|

(26-03-2015، 20:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:29)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قشنگ میخواد با من بحث کنه._.

(26-03-2015، 20:28)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فروختیمـ چار زار :|

p336  !
چیو؟:|

(26-03-2015، 20:29)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از پری نیستن از گذشتن بزرگ شدن:\

واس خودت امیر: ) 
چ عجب تو یکیو بخشیدی اون فاطی نوینسده هم برا منه ها._.
بقیه واس تو چیزی این لا ما دیدی اضافس بده من._>
فاطی دختر خلف خودته.___. یه بزه کامل(..    ) 

اینو من فرزند خوندگی قبول کردم این بابا مامان نداشت از تو زمین در اودمه بود._>
همون(..  ) 

(26-03-2015، 20:34)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هعیهعی رکی تویی؟!._.
منم بد گرل(..) - - +
من اون یکی رکی ام ._.

خاهرت._.

اگ یادت بیاد منو ._.
من تو رو یادمه جوجویی.__. 

اگه این جوجو بوده:-) 

تو اصن وجود نداشتی...:-) 
دونه میده دیگه .___. !

غذای ما و خودشو ی جا میخره .__. !

~__~
(26-03-2015، 20:39)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:38)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:36)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاغا من یتیمم اینجآ -_-
دخترم^_^
چی O_O ؟
اونی که مد نظرمه بیاد بگه دخترم  cry girl

عرفان تورو میگه:>
(26-03-2015، 20:36)_Tɪηα_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو میدونم کی ای دیه . _ .  
دلم برات تنگ شده بود!  '_'
منم.____.

بیا بغلم +--(._.)--+
(26-03-2015، 20:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عاغا من یتیمم اینجآ -_-
دخترم^_^

(26-03-2015، 20:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:36)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مجانی بردار ببرتش
فقط پول دونه پارسو بده کلی خرج دونه ها شده:>
ن ب اون یکی گوشت میدم.-.

تو هم باشی دونه میدی-_-
خودت به ننت گفتی زن داری؟.__. 
(26-03-2015، 20:41)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دونه میده دیگه .___. !

غذای ما و خودشو ی جا میخره .__. !

~__~

بیا عرفان بعد میگی چرا دون میدی:V
ما قد تو بودیم جلو بابا ننمون پامون رو دراز نمیکردیم:>
(26-03-2015، 20:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:39)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عاغا من یتیمم اینجآ -_-
دخترم^_^
چی O_O ؟
اونی که مد نظرمه بیاد بگه دخترم  cry girl

عرفان تورو میگه:>

راستش 3نفرن اونایی که مد نظرمن :|
1شونو تو گفتی :|
(26-03-2015، 20:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2015، 20:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عاغا من یتیمم اینجآ -_-
دخترم^_^

[ -> ]
ن ب اون یکی گوشت میدم.-.

تو هم باشی دونه میدی-_-
خودت به ننت گفتی زن داری؟.__. 

ارع._.
ب نیکی گفته بودم._.
س بار:||||||||||||||||