انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-03-2015، 21:45)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هی .. بابا خونده !! خروس جنگی .. |: برو خآسنتگآری سَحَر !!! ._.

مگه مریضم؟ .-.

اونوخ مَنَمـ بَچَتون میشَمآ ! ^_^

آرزوی هَمس کِ من بچشون بِشَمـ ! |:

مَگه من مریض بودمـ با آرین مزدوج شُدَمـ ؟ |:
(27-03-2015، 21:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:44)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:42)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:37)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی چی هست؟!

ضد پسر..
:|

کی؟
من؟! ._.

الله اکبر ( .. )

نه دروغ نمیگم
هستم

ولی نه مثل بعضیا که شورشو درمیارن

فقط سعی میکنم حریممو حفظ کنم در همین حد
دوس پسر نداشتی؟

:V !!

الکی برای مردم شکلک نزارید
فقط به عنوان داداش بزرگتر میخواد بهم مشاوره بده ..

خسته شدم ._.

شب خوش
(27-03-2015، 21:47)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:44)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:42)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ضد پسر..
:|

کی؟
من؟! ._.

الله اکبر ( .. )

نه دروغ نمیگم
هستم

ولی نه مثل بعضیا که شورشو درمیارن

فقط سعی میکنم حریممو حفظ کنم در همین حد
دوس پسر نداشتی؟

:V !!

الکی برای مردم شکلک نزارید
فقط به عنوان داداش بزرگتر میخواد بهم مشاوره بده ..

خسته شدم ._.

شب خوش

آآ .. تو گُفتی و مَن بآوَر کردَمـ !! -_-

حآلا کِ تو هیچی .. بابامـ چی ؟ ||:

شآید .. !! ._.
ســلام .. :>

عکس مدیر ثابتا رو پخش نکن
خوششون نمیاد { اتفاقا عکس گروه کاربری شماست سحر خانوم .. :| }

:||

خدافظ .. -_-
هَمَش حِس میکُنَمـ دآرَمـ لَوآشَک میخورَمـ ! |:

توی یخچآله هآ !! اَمآ باید قآچاقی عَمَل کُنَمـ تآ مآمآنَمـ نَفَهمه !! -_-

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: *مهرناز*♥، Wanton، ✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘*

میگَمـ نمیخآید این نویسنده برتر و شُروع کُنید ؟

شیوآ گُفته بود عید شُروع میکُنه !!

عید تموم شُد ـآ !! ||||||||||||||:
(27-03-2015، 21:50)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلام .. :>

عکس مدیر ثابتا رو پخش نکن
خوششون نمیاد { اتفاقا عکس گروه کاربری شماست سحر خانوم .. :| }  

:||

خدافظ .. -_-

پری ._.

همه مدیر ثابتا به جز تو

ناراحت نشو

تو این وسط استثنایی ( .. )--+
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=217138