انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-03-2015، 1:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:29)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:20)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:17)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه این فندقا چرا وا نمیشن >.<
حالا چجوری بازشون کنم هوس فندق کررررردم :"(

ببین همچین پرتشون کن تو دیوار وا میشن :|||

:||
اره همین امروز اعصابم خورد شد فندقو محکم پرت کردم رو زمین هزار تیکه شد مامانم سرم داد کشید مجبور شدم تمیز کنم :|

با چاقو لای فندقو فشار دادم شکست اخ چقد حال داد ^.^ خیلی خوشمزه بود (-:
خوشت اومد؟(..   ) 

(27-03-2015، 1:30)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتی منو ؟
آره.__. 

(27-03-2015، 1:29)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:24)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:22)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه ح فرقشونه :|

به هرحال منظورم اون نبود :|

خو اسمت ریحاناس دیه !!

من اسم واقعیتو ا کجا بدونم  ؟
بهش بگو بز بهش میاد: ) 

بز خودتی -_-
هندونه
بز هندونه ای -_-

~вєѕт gιяℓ~
ملیکا هسدم 
بز بیشتر از ملیکا بهت میاد'___'

ی کلمه هم از هندونه جمع بشنوین -_-

مدیر ثابت شدی خرت از پل گذشته من باید احتیاط کنم وگرنه همچین جوابتو میدادم که از وسط تا شی -_- !

عجب :|
Exclamation

Exclamation
خاک :|
(27-03-2015، 1:42)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:29)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:20)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:17)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه این فندقا چرا وا نمیشن >.<
حالا چجوری بازشون کنم هوس فندق کررررردم :"(

اره همین امروز اعصابم خورد شد فندقو محکم پرت کردم رو زمین هزار تیکه شد مامانم سرم داد کشید مجبور شدم تمیز کنم :|

خوشت اومد؟(..   ) 

(27-03-2015، 1:30)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتی منو ؟
آره.__. 

(27-03-2015، 1:29)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:24)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو اسمت ریحاناس دیه !!

من اسم واقعیتو ا کجا بدونم  ؟

بز خودتی -_-
هندونه
بز هندونه ای -_-

~вєѕт gιяℓ~
ملیکا هسدم 

مدیر ثابت شدی خرت از پل گذشته من باید احتیاط کنم وگرنه همچین جوابتو میدادم که از وسط تا شی -_- !

راحت باش من ناراحت نمیشم(..   ) 
پوووووووف!

منم برم دیه !

خدافس
(27-03-2015، 1:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:42)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خوشت اومد؟(..   ) 

[ -> ]
حتی منو ؟
آره.__. 

[ -> ]
[ -> ]

بز خودتی -_-
هندونه
بز هندونه ای -_-

~вєѕт gιяℓ~
ملیکا هسدم 

ناراهت شدن یا نشدن تو مشکلی نیص مشکل صابقه منه -_-

(27-03-2015، 1:53)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پوووووووف!

منم برم دیه !

خدافس

خدافس !
(27-03-2015، 1:55)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خوشت اومد؟(..   ) 

[ -> ]
حتی منو ؟
آره.__. 

[ -> ]
بز خودتی -_-
هندونه
بز هندونه ای -_-

~вєѕт gιяℓ~
ملیکا هسدم 

ناراهت شدن یا نشدن تو مشکلی نیص مشکل صابقه منه -_-
سابقه با س سیبه:\ سابقت خراب نمیشه! 
سلـام :>
(27-03-2015، 1:53)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پوووووووف!

منم برم دیه !

خدافس

شب بخیر دخترم
دو تا عرفآن o_o

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.img7.ir/OTVJm.png