انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میخوام کرم بریزم ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MICHAEL

-__-
(24-03-2015، 18:49)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوام کرم بریزم ...

=))))) ..
(24-03-2015، 18:47)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:46)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:43)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه سحر برا تو نخوندم._.
منو فلش و کاغذو قلم.-.

امیر تو از کی شاعر شدی؟ rding

از وقتی با سوگند آشنا شده ـ_ـ

سلـام سحر ^ـ^*

سلام مهری (:

این بشر از پارسال با سوگند اشنایی داره
ولی انگار تازه داره علایم شو نشون میده
(24-03-2015، 18:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر اینکه هیچکی ازت خوشش نمیاد تو گفتگو چه حسی بهت میده؟.__. 
هیچکی از من خوشش نمیاد ولی همه دار در مورد من حرف میزنن همین ک براشون مهمم برام کافیه.-.

(24-03-2015، 18:46)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:43)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه سحر برا تو نخوندم._.
منو فلش و کاغذو قلم.-.

چن دقیقه ای میشه
ابراز تنفر می کنن(.__.   ) 

(24-03-2015، 18:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2015، 18:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچکی از من خوشش نمیاد ولی همه دار در مورد من حرف میزنن همین ک براشون مهمم برام کافیه.-.

[ -> ]
[ -> ]
نه سحر برا تو نخوندم._.
منو فلش و کاغذو قلم.-.

چن دقیقه ای میشه

مشکلی نی
حرف زاید میزنن این جماعت ب تک تشون بخوای عکس العمل نشون بدی دیگه هیچی ک._.

من بییییییی فلش تموم کارم

دوبارع تو فلش تنهایی میشینم تو تنهایی سوگندو میبینم ...-.
(24-03-2015، 18:49)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوام کرم بریزم ...

بریز تو شلوارت :»
(24-03-2015، 18:49)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوام کرم بریزم ...

خب بریز...
اوففففف سحر یه مدته حتی حوصله خودمم ندارم
(24-03-2015، 18:50)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مهری (:

این بشر از پارسال با سوگند اشنایی داره
ولی انگار تازه داره علایم شو نشون میده

2 تا بچه هم دارن ._.

باورت میشه؟ :|

2 تااااا ._.

فکر کُنم سوگند رفته خونه ی باباش ._.

داره دنبال شعر میگرده واسش (: |:*
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
[ -> ]
نه سحر برا تو نخوندم._.
منو فلش و کاغذو قلم.-.

چن دقیقه ای میشه

امیر پسرمه
چرا باید ازش بدم بیاد ! :|

اخی گوگولی
امیر بیا بغلم +---(.. )---+