انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-03-2015، 21:31)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب منم ازمایشیم (با افتخار)

ولی خب یه حقیقتو باید بدونی

تو بابا نداری ـ_ـ

به خاطر همین به فرزندخوندگی قبولت میکنم ..

ثابت میشی._.میشی._.میشی._.

چه غم انگیز cry girl
بِ جآی اینکآرا حوآستون به فیلمـ بآشه !

[ شَبَکِه 3 ] !
(27-03-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:30)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:27)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره منم|:
الان پیر شدم دیه کسی نمیاد زنم شه|:
گرچه اون موقعم زوری بود Shy
پ آیسآن چی .. ؟

خخخ ^_^

من خوش خنده بودم الان شدم خوش گریه  Angel
فک کنم باهام بهم زد|:
ن تو الانم خوش خنده ای

اِ چرآ .. ؟

الکی .-.
(27-03-2015، 21:28)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:27)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:25)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:21)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:19)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زن اصلیت مائده بود ^_^

منم داشتم از حرف جنتی حمایت می کردم (:

کلا باحال بود "

اره منم سلطان اهورا بودم|:
چ دورانی بود
یکی از یکی خل تر!
اون موقع زندگی من خیلی بآحال تر بود :/

اره منم|:

اهورا چه خبر از ایسان؟

ها|:
ایسان|:
چ سوال خوبی
هوا چطوره؟
(..*)
من میخوام بآزیگر شم >_<
(27-03-2015، 21:33)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:30)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اره منم|:
پ آیسآن چی .. ؟

خخخ ^_^

من خوش خنده بودم الان شدم خوش گریه  Angel
فک کنم باهام بهم زد|:
ن تو الانم خوش خنده ای

اِ چرآ .. ؟

الکی .-.
چون..من ادم مزخرفیم(:
(27-03-2015، 21:34)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(..*)

(..*) !
(27-03-2015، 21:34)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میخوام بآزیگر شم >_<

با این قیافه؟._.
(27-03-2015، 21:32)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 21:31)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب منم ازمایشیم (با افتخار)

ولی خب یه حقیقتو باید بدونی

تو بابا نداری ـ_ـ

به خاطر همین به فرزندخوندگی قبولت میکنم ..

ثابت میشی._.میشی._.میشی._.

چه غم انگیز cry girl

یا اخلاق من بده یا قحطی شوهر اومده ..

البته مطمئنم دومیه