انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-03-2015، 2:02)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 2:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:58)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفان *_*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/kxx6fq80kghb4nfct1gr.png

(27-03-2015، 1:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 1:55)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناراهت شدن یا نشدن تو مشکلی نیص مشکل صابقه منه -_-
سابقه با س سیبه:\ سابقت خراب نمیشه! 

من دوث دارم با ص بنویثم .-.
الان میگی خراب نمیشح ولی خراب میشح
دوست درسته با س د**ث نیست! 

من دوص دارم با ث د**ث بنویصم .-.
این همه سال فرستادمت مدرسه واسه همین چیزا:\

(27-03-2015، 2:03)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 2:01)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 2:00)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان ساعت چنده ؟

امشب برا اولین بآر بدون اینکه مامانم بم بگه مسواک زدم :|

کم کم داری عقلتو از دست میدی! 

03:31AM

اِ چرا ؟
آدم عاقل مسواک نمی زنه(..   ) 
آخی تتل منحرف >_<
پارتی میخوام cry girl
چرا ؟ مسواک خوبه :|
(27-03-2015، 2:04)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارتی میخوام cry girl
طبقه پایین گرفته بودن.__. 
آخی مهرناز منحرف >_<
(27-03-2015، 2:05)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچوقت مسواک نمی زنم! 
(27-03-2015، 2:06)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 2:05)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچوقت مسواک نمی زنم! 

نه انگاری من خیلی دوس دارم >_<
(27-03-2015، 2:07)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2015، 2:06)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من هیچوقت مسواک نمی زنم! 

نه انگاری من خیلی دوس دارم >_<
دندونات خراب میشه ها@___@
مامانم برعکس تو می حرفه :|