انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه احساسی بهم میگه محمد بره قول زدن این اواتارو گذاشته
وگرنه تو دنیای بیرون از اون پسرای فوق العاده شیطونه
و اصلا مذهبی نیس Big Grin
(04-03-2020، 18:30)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:28)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:27)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:25)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:24)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کمتر از کمرت کار بکش  ng2

کار نکشیدم ازش  Big Grin

از ساعت 2 پشت کامپوترم crying  Big Grin

اخ اخ اخ من درک میکنم چی میگی. خودشم صندلی ما نه دسته داره نه یه جای نشستن راحت. پدر ادم درمیاد وقتی یکم میخواد از پی سی استفاده کنه

Heart  Heart
اره بابا دستمم درد گرفته crying  crying

(04-03-2020، 18:27)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:27)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:26)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کرونا گرفتی رفت.
هعی دنیا. دل تنگ میشه Sad

کی ؟من کرونا گرفتم؟

مهسا. رفته بیرون کرونا گرفته. اخراشه بنده خدا
31 حلالم کن تا حلالت کنم :-|

اها

من حلالت کنم؟
مگه توهم داری میمیری؟
بو دنیا فانی دیر فانی بو دنیا ده قالان هانی؟
پیشاپیش تسلیت شمارم میگم

مرسی ممنون  Big Grin

اقا به ستین بگین تو مراسم اعزای من نوحه نزاره به جاش اهنگ های بیلی یا bts بزاره Heart
خیلی ممنون با سپاس
از طرف ستی خوشگله Big Grin
اعزاداری نبودا!
(04-03-2020، 18:30)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلوووووممممم
بالاخره از زندان ازاد شدممممم
امروز بعد دوهفته رفتم بیرووووووونننننننننننن

کرونا که نگرفتی Big Grin
باکی رفته بودی بگو ببینم
باکس اشتباه که نرفتی
به بابات میگما Big Grin

خخخخخ نمیدونم شاید...فک نکنم...
بگیرم از فلشخور ویروسو میفرستم برا محمد:-P
خخخخخ ن بابا کس اشتباه کجا بود...تنها رفتم...
کار به مامان و خواهرمم کشیدTelegh_01Telegh_01Telegh_01
(04-03-2020، 18:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:30)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 18:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلوووووممممم
بالاخره از زندان ازاد شدممممم
امروز بعد دوهفته رفتم بیرووووووونننننننننننن

کرونا که نگرفتی  Big Grin
باکی رفته بودی بگو ببینم
باکس اشتباه که نرفتی
به بابات میگما  Big Grin

خخخخخ نمیدونم شاید...فک نکنم...
بگیرم از فلشخور ویروسو میفرستم برا محمد:-P
خخخخخ ن بابا کس اشتباه کجا بود...تنها رفتم...

آفرین آفرین
اره منم بگیرم اولین نفر به محمد میفرستم Big Grin
(04-03-2020، 18:35)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کار به مامان و خواهرمم کشیدTelegh_01Telegh_01Telegh_01

مگه چه کرده ای ؟ای ستین بابا Big Grin
غیر از من بدبخت کس دیگه ای نبود واسه ویروس؟ 
ستین و ملیکا گزینه های بهترین :-| (چرا واقعا ؟ )
(04-03-2020، 18:38)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه اقا نمیشه که Big Grin
ستین قبل از تو گرفته ملیکا هم نظری ندارم Big Grin

منم گرفتم میدم به تو و مورتی Big Grin
(04-03-2020، 18:38)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چی|؟