انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-03-2020، 22:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:49)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فقط برای دوستی درخواست میدم همین :/

(03-03-2020، 22:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خوبه

واقعا؟از نظر من داغونه پارسال نهایی ۱۹/۵۲

میدونم.
زرنگی پس. عربیت چند شده بود؟

عربیم کلا ۲۰ هست...
(03-03-2020، 22:55)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:49)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فقط برای دوستی درخواست میدم همین :/

(03-03-2020، 22:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خوبه

واقعا؟از نظر من داغونه پارسال نهایی ۱۹/۵۲

میدونم.
زرنگی پس. عربیت چند شده بود؟

عربیم کلا ۲۰ هست...
عربی پس !
عربی درس شیرینیه.
چیست کم بود؟
رفدم خوابم نبردبرگشدم
ریاضی Dodgy

علوم Dodgy
(03-03-2020، 22:58)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریاضی  Dodgy

علوم Dodgy

انسانی بردار پس.
(03-03-2020، 22:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:22)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:06)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب است ((:
عزراییل شده داره جون میگیره .__.
جـ ـآن 
خداوکیلی نرو بیرون میگیری، روزگار گَدایه
چرا باید گلی مثل تو پرپر شه، شقایق دختر نازم

((:
قرنتینه تو خونه ایم)):
پوسیدم دیگه
ها میبینی پدر._.
سختیش صد سال اوله
بیا باهم بریم یه کُره دیگه اصن دخترم، زمین کلا به یغما رفته چن وخ دیگم یه شهاب سنگ میاد زارت ..
کتاب بخون اصن pc درست حسابی ام داری دوتا بازی بریز خیلی مشکل گشا نیس هرچند
تو این شرایط حال میداد نت رو قطع کنن.

اره بریم^_^
اونو که گفتن فاصلش ۱۶برابر فاصله زمین تا ماهه متاسفانه نمیخوره به زمین.__.
اره بازی و اینستاو تل و اینا پر میشه ولی حس زندانی شدن دارم .__.
راستش جالب میشد اگه بخوره به زمین و نسل آدمیزاد به حول قوه الهی منقرض شه
ولی ظاهرا پرتاب گرش طارمی بوده
آیدی تلتو تو پ.خ میدادی بقیشو اونجا میرفتیم ببینیم چه خاکی میشد تو سرمون بریزیم.. (;
میفهمم
یا خدا بدبخت شدم.....

انسانی شغلای خوبش چی هست؟
در مورد نظر سنجی این پست.
کیا به چی رای دادن، یکم گفت و گو کنیم ببینیم چیه قضیه
(03-03-2020، 23:00)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یا خدا بدبخت شدم.....

انسانی شغلای خوبش چی هست؟
هنوز زوده راجع رشته دبیرستان و کار فکر کنی به نظرم
لطفا خواهشن یه موضوعی بزارین وسط سخن بگیم دیگ دری وری نگیم مث ادم بزرگا