انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب خب
چه خوب شده گ آ
شلوغه
(04-03-2020، 0:04)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 0:03)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منطق خیلی بهتره

یه حرف درست تو زندگیت زده باشی همینه

آره بس نیست من حرفو زدم

درضمن برای سری قبل تو هم خوبه مشتی
این داستان:

توهّم خودکشی مهسا bathtime
(04-03-2020، 0:04)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 0:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 0:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 23:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 23:57)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخیر Dodgy

به جان خودم فکر میکردین مردهTelegh_01
کی بود میگفت من بدون تو وجود ندارم! میخوام گریه کنم؟
(اقا اگه ناراحت میشید بگید من دیگه این کارمو تکرار نکنم)

آقا محمد از شما واقعا بعیده
بهتره در مورد این موضوع شوخی نکنید
لطفا
ممنون میشم
مسله ی شوخی بر انگیزی نیست

اوکیه. بزار اینم بگم دیگه تموم شه.
اخه این بنده خدا نرفته بود که برگرده! ۶ ساعت افلاین بوده دیگه.
حدیثی داریم که میگه مومن شوخ و شنگ و منافق عبوس و بد اخلاق است.
خود مهسا باید ناراحت بشه اگه واقعا ناراحت کنندس

شاید ناراحت میشده
ولی نمیتونسته جواب بده
چون حالشو نداشته

والا یه پیامی بهش فرستاده بودم(که شوخی کرده بودم توش) الان جواب داده میگه خیلی خندیدم وقتی خوندم.
من بیش از یکساله امضامو عوض نکردم. کاری نکنید که عوضش کنم و بگم : مومن شوخ و شنگ و منافق عبوس و بد اخلاق استp343
(04-03-2020، 0:05)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از این به بعد هم
خواستین شوخی کنید
با منو دوستام شوخی نکنید
جناب اقای صدرا Dodgy

باشه دیه کش نده
چیزی شده شوخی بوده
و تمام
بگو بی جنبه هستم.......
(04-03-2020، 0:06)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 0:05)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از این به بعد هم
خواستین شوخی کنید
با منو دوستام شوخی نکنید
جناب اقای صدرا Dodgy

باشه دیه کش نده
چیزی شده شوخی بوده
و تمام

ببخشیدا ولی طرف حساب من یکی دیگه بود

آخرش نگفتی سس خرسی بود یا مربای آلبالو Telegh_26
(04-03-2020، 0:08)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخرش نگفتی سس خرسی بود یا مربای آلبالو Telegh_26

گوگل
(04-03-2020، 0:08)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2020، 0:06)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
از این به بعد هم
خواستین شوخی کنید
با منو دوستام شوخی نکنید
جناب اقای صدرا Dodgy

باشه دیه کش نده
چیزی شده شوخی بوده
و تمام

ببخشیدا ولی طرف حساب من یکی دیگه بود

میدونم با مهدی لجی ولی الان دیه مهدی نی مهرانم

و دوم .. میدونم هرچی