انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-03-2020، 14:02)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 14:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 13:59)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 13:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 13:51)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه

چیکار بکنم انگلیسیم قوی بشه؟ مکالمه، لیسینیگ و دایره لغاتم؟

به نظر من
بره دایره لغات و لیسنیگ فیلم خوبه

بره مکالمه باید انقد با یکی حرف بزنی تا قوی  شه
اگه کسیو ندارس جلوی اینه وایستا بره خودت حرف بزن در مورد هر چی که میتونی

بیشتر معلم هام این روشا رو بهم معرفی کردن
هیچی حالیم نمیشه وقتی فیلم زبان اصلی میبینم.
اینه فکر نکنم ایده خوبی باشه ها ! اگه طرف مقابل داشته باشی با برنامه ریزی تو حرف نمیزنه اینش جذابه

هیچکس همون اول نمیفهمه
باید انقد نگاه کنی تا بفهمی
یبار یکی از معلم هام میکفت من یه فیلم و ۱۰ بار نگاه کردم تا بفهمم چی میگه
بیشتر معلم های من روش اینه رو انجام میدن
وقتی کسیو نداری خب مجبوری
ولی خب اگه با کسی حرف بزنی خیلی بهتره
بیشتر فیلما لفظای عامیانه دارن که نه ما تو کتابی چیزی خوندیم نه گوگل میتونه اونارو ترجمه کنه. برای همین پیدا کردن یه فیلم خوب خودش زحمت گاو خرمن کوب میخواد :-|
(05-03-2020، 14:02)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 14:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 13:59)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 13:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 13:51)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مهساس خودم

سلااااامممممممم نفسمم Heart
خوبی عزیزم؟؟؟

خدا را شکر
منم خوبم  Smile  Heart

خداروشکر Heart  Heart
چخبرا اجی؟ Big Grin
Heart
هیچ
دلم میخواد برم شهر بازی
دلم هیجان میخواد crying
تو چخبرا

منمممممم میخااااممممممممم crying crying
بیکاااررررررررر...مگس میپرونم!!!!!! Big Grin Big Grin
(05-03-2020، 14:05)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 14:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نه

‌                                                                    (بارم)
در عبارت سلام نفسم چه نوع ارایه ای وجود دارد؟ (۲۰)
Undecided
ارایه ی مالکیت  Big Grin

شاید اینم ارایه ادبی جدیدی باشه :-|
ایهام !
نفسم ==> نفس من (تنفس)
نفسم==> ننفس من (اسم شخص)
البته اگه تخصصی تر نگاه کنیم ایهام نمیشه. 
چون تو این حرفو به شخصی گفتی که اسمش نفسه و همچنین تنفس اینجا معنی نمیده میشه ارایه ادبی ایهام تناسب.
قدرمو بدونید اینارو کی میخواستین یاد بگیرین؟

بلد بودم ایهامو Tongue  Big Grin

ایهام تناسبو یاد گرفتی
(05-03-2020، 14:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

به نظر من
بره دایره لغات و لیسنیگ فیلم خوبه

بره مکالمه باید انقد با یکی حرف بزنی تا قوی  شه
اگه کسیو ندارس جلوی اینه وایستا بره خودت حرف بزن در مورد هر چی که میتونی

بیشتر معلم هام این روشا رو بهم معرفی کردن
هیچی حالیم نمیشه وقتی فیلم زبان اصلی میبینم.
اینه فکر نکنم ایده خوبی باشه ها ! اگه طرف مقابل داشته باشی با برنامه ریزی تو حرف نمیزنه اینش جذابه

هیچکس همون اول نمیفهمه
باید انقد نگاه کنی تا بفهمی
یبار یکی از معلم هام میکفت من یه فیلم و ۱۰ بار نگاه کردم تا بفهمم چی میگه
بیشتر معلم های من روش اینه رو انجام میدن
وقتی کسیو نداری خب مجبوری
ولی خب اگه با کسی حرف بزنی خیلی بهتره
بیشتر فیلما لفظای عامیانه دارن که نه ما تو کتابی چیزی خوندیم نه گوگل میتونه اونارو ترجمه کنه. برای همین پیدا کردن یه فیلم خوب خودش زحمت گاو خرمن کوب میخواد :-|

دقیقا
واقعا پیدا کردنش سخته
(05-03-2020، 14:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 14:05)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-03-2020، 14:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

Undecided
ارایه ی مالکیت  Big Grin

شاید اینم ارایه ادبی جدیدی باشه :-|
ایهام !
نفسم ==> نفس من (تنفس)
نفسم==> ننفس من (اسم شخص)
البته اگه تخصصی تر نگاه کنیم ایهام نمیشه. 
چون تو این حرفو به شخصی گفتی که اسمش نفسه و همچنین تنفس اینجا معنی نمیده میشه ارایه ادبی ایهام تناسب.
قدرمو بدونید اینارو کی میخواستین یاد بگیرین؟

بلد بودم ایهامو Tongue  Big Grin

ایهام تناسبو یاد گرفتی

تناسبو بلد نیسم
معلممون به طور کلی گفت...گفتش تو دبیرستان کامل یاد میگیرین
اینو مثال زد:
امشب صدای تیشه از بیستون نیامد ، گویا به خواب شیرین فرهاد رفته باشد
(اینجا خواب شیرین ایهام داره)...یکیش یعنی به خواب شیرین رفته...معنی دیگش یعنی اینکه مرده
ایهام تناسب هم تقریبا همون ایهامه. در ظاهر دوتا معنی داره ولی ادم که به معنیش نگاه میکنه میبینه یک معنی غلطه. 
مثلا: 
چنان دادگسترده بر عالمی که زالی نیندیشد از‌ رستمی.
با دیدن زال فکر ادم به پدر رستم منحرف میشه ولی منظور اصلی شاعر پیر زنه (به پیرزن زال میگن)

تناسب یه چیز دیگس
نظرسنجی بعدی چی باشه  Telegh_26
[ -> ]
[ -> ]
(05-03-2020، 13:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هشتمی؟

نه

Undecided

با بسته های معلم خصوصی پرش معلم را به خانه بیار Telegh_26
:-‌/
مختصر و معتبر
سلومممممممم

یه فیلم جنگی بکش بکش بهم معرفی کنید Big Grin