انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من رفدم اصلا خوشتون باشه
(03-03-2020، 22:33)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:33)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تبلیغات  اولین ----- دختران اخه شد تبلیغ؟

خیلی گیر دادن به اون نقطه چین.
نامنظم بودن ...
کاهش درد ....
اولین ....
و...
کجا رو میگین؟ :/
(03-03-2020، 22:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:30)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی فک کنم منتظر توعه چون گفتی تاحالا با یه ضعیفه دعوا نکردم :-|

نصیحت به اندازه کافی کردی دیگه :-| :-|
احتمال میدم وقتی یکی توی کلاس اجازه میگیره واسه دستشویی دو دقیقه بعدش تو اجازه میگیری (از اونجایی که به دختر،پسر پیشنهاد دوستی میدی)Telegh_01

نه من اصلا دستشویی نمیرم :-|

گاهی اوقات الکی اجازه آب خوردنو میگیرم میرم از سردکن مدرسه آب میخورم تو راهرو میچرخم :-|
(03-03-2020، 22:35)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:33)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:33)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نامنظم بودن ...
کاهش درد ....
اولین ....
و...

زیر اولین پست هر صفحه توی تاپیکها تبلیغات میاد. اونجارو 
(03-03-2020، 22:35)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نامنظم بودن ...
کاهش درد ....
اولین ....
و...

مطالب پیشنهادی یکتانت بالا سرته
(03-03-2020، 22:35)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:30)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

احتمال میدم وقتی یکی توی کلاس اجازه میگیره واسه دستشویی دو دقیقه بعدش تو اجازه میگیری (از اونجایی که به دختر،پسر پیشنهاد دوستی میدی)Telegh_01

گاهی اوقات الکی اجازه آب خوردنو میگیرم میرم از سردکن مدرسه آب میخورم تو راهرو میچرخم :-|
بدبخت کسی که با تو میشینه Undecided
از بقل دستیم متنفرم Dodgy

یه جورایی انگار دو جنسه هست....

باباش هم پول داده پارتی بازی کرده....

از این طرفا؟
(03-03-2020، 22:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:35)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بدبخت کسی که با تو میشینه Undecided

مگه من چمه؟
(03-03-2020، 22:22)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:06)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 21:54)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تورو دیدم بهتر شدم دختر
کرونا چخبر 

خوب است ((:
عزراییل شده داره جون میگیره .__.
جـ ـآن 
خداوکیلی نرو بیرون میگیری، روزگار گَدایه
چرا باید گلی مثل تو پرپر شه، شقایق دختر نازم

((:
قرنتینه تو خونه ایم)):
پوسیدم دیگه
ها میبینی پدر._.
سختیش صد سال اوله
بیا باهم بریم یه کُره دیگه اصن دخترم، زمین کلا به یغما رفته چن وخ دیگم یه شهاب سنگ میاد زارت ..
کتاب بخون اصن pc درست حسابی ام داری دوتا بازی بریز خیلی مشکل گشا نیس هرچند
تو این شرایط حال میداد نت رو قطع کنن.

اره بریم^_^
اونو که گفتن فاصلش ۱۶برابر فاصله زمین تا ماهه متاسفانه نمیخوره به زمین.__.
اره بازی و اینستاو تل و اینا پر میشه ولی حس زندانی شدن دارم .__.