انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-03-2020، 22:24)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:23)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:21)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2020، 22:18)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی هیشکی نی?!
اگه اینایی که همین الان دارن چت میکنن رو ادم حساب کنیم چرا

(03-03-2020، 22:19)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رفتار صحیحو از یاد بگیرید....

خط تیره هاشو نمیزاری

پ چرانمیان بامن دعواکنن?!
چرا باید دعوا کنه یکی؟
احساس میكنم باس بایکی دعواکنم
(03-03-2020، 22:25)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممد باهاش دعوا کن یکم....

انچه را که برای دیگران میپسندی اول برای خودت بپسند :|
پ بیاین یکاردیگ کنیم
(03-03-2020، 22:28)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ بیاین یکاردیگ کنیم

بفرما
حاجی فک کنم منتظر توعه چون گفتی تاحالا با یه ضعیفه دعوا نکردم :-|

نصیحت به اندازه کافی کردی دیگه :-| :-|
اخه چرا باید همچین تبلیغاتی توی انجمنی که سایت اصلیش سایت بازیه باشه؟
اخه درد کمتر "جای خالی" به چه درد انجمن میخوره ):
من اگ خودم میدونسم میگفدم دیگ بفرمالازم نبود
(03-03-2020، 22:30)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی فک کنم منتظر توعه چون گفتی تاحالا با یه ضعیفه دعوا نکردم :-|

نصیحت به اندازه کافی کردی دیگه :-| :-|
احتمال میدم وقتی یکی توی کلاس اجازه میگیره واسه دستشویی دو دقیقه بعدش تو اجازه میگیری (از اونجایی که به دختر،پسر پیشنهاد دوستی میدی)Telegh_01

(03-03-2020، 22:30)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اگ خودم میدونسم میگفدم دیگ بفرمالازم نبود
منظورتون رو از دعوا اگه بفهمم شاید بتونم کمکتون کنم
تبلیغات اولین ----- دختران اخه شد تبلیغ؟
(03-03-2020، 22:33)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تبلیغات  اولین ----- دختران اخه شد تبلیغ؟

خیلی گیر دادن به اون نقطه چین.
نامنظم بودن ...
کاهش درد ....
اولین ....
و...