انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-04-2020، 14:35)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:32)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:31)p.a.r.h.a.m پرهام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام. چرا  با من حرف نمیزنین؟
یه ادمی که خودش رو عوض کرده باید رفتار دیگران باهاش اینطوری باشه؟
به هر حال من طرفدارو پشت شما هستم.

نترسید نترسید ما همه باهم هستیم

واقعا منم درک نمیکنم چرا این مدیرا اخراجت میکنن

والا منم همش میگم ولی کنید
گناه داره
ولی چون هر دفعه دعوا پیش میاد اخراج میشه
دعوا رو سیروان راه میندازه.
اون دفعه هم که اومدم سریع گفت من تورو میکشم.
(07-04-2020، 14:35)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:32)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوک نوشته بود نماز جمعه و نماز جماعتا ک تعطیل شد بخاطر کورونا
هوا ایران بارندگیش بیشترم شده خخ
اصنا این  آخوندا رو خدا فق برشون داااررره

اصا دیوانسست این بشر Telegh_01 نگگو دوسش دارمTelegh_01

+دیشب لایوشو دیدم متوجه شدم همه هنرمندا همینن...
این حسین تهی . دیشب تتلو خاطرشونو گفت.
دیدم اینتهی از تتلو عوضی تره:|
تهی با ادب بازی در میاورد تتلوحرف میزد تهی سعی داشت رمزی بپیچونه Telegh_59
اوووممم قبول دارم تهی و من آدم حساب نمیکنم
فقط اون آهنگش ک میگه کیه کیه منم تهی... بال و پرم ریخت من اون روز...یا مثلا ساسی با این آهنگش دکتر‌جونه دکتر
پاااایااااا

Telegh_01Telegh_34
(07-04-2020، 14:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند تا فحش واقعا ارزش اخراج شدن رو نداره :-|
روزانه ده ها بار از این کلمات استفاده میشه تو دنیای واقعی چرا اونجا برخوردی صورت نمیگیره؟
اینو اقا محمد به سیروان بگو.
(07-04-2020، 14:38)p.a.r.h.a.m پرهام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:35)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:32)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:31)p.a.r.h.a.m پرهام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گناه داره

توهم بکشش.
پلیسا نمیفهمن
(07-04-2020، 14:39)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:38)p.a.r.h.a.m پرهام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

گناه داره

توهم بکشش.
پلیسا نمیفهمن
خخخخخخخخخ
دمت گرم.
(07-04-2020، 14:37)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:32)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(07-04-2020، 14:29)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:26)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:22)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره میگه گل طبیعیه خوبه خخخخ
میگفمث بقیه مخدرا صنعتی نیست

بذا بکشه خوبه براش
حس میکنم یه روانیه ک همین گل و موزیک میتونه کنترلش کنه -_-
البته من فن دیدگاهشم خیلی مال این حرفاس +.+

واقعا بعضی حرفاش خوبه ..
میگفت اقتصاد کیش خراب بود بدجور. به امام جمعش گفتم،من طرفدار زیاد دارم تو تابستون چند روز کنسرت میذارم .. مردم میان اقتصاد اینجام رو نق پیدا میکنه میگه قبول نکرد.

تا همین که توترکیه پارسال کنسرت گذاشت 4000نفر ایرانی رفتن کنسرتش سالنش 3500 تا جا داش.کلی خرید کردن و پول هتل و غذا و گشت و گذار و...
یکی از اشناهاشم تو فرودگاه امام خمینی بود میگف 80درصد پروازای اون تایم به سمت استانبول بود.
جالبه میگف 2000 نفر اینا اومدن خونه باهام عکس گرفتن و...

د همین ایران رف ب پلیس ترکیه گزارش داد ک دستگیرش کنن
نزدیک ۸۰۰۰ معترض بخاطر حقوق انسانیت رفتن رای دادن تو سایت ک آزاد شد!!

8000 ؟ :|

500-600 هزار امضا الکترونیکی جمع کردن.

اره نمیدونم۸۰۰۰ یا انگار‌گفتن بالا۵۰۰۰
(07-04-2020، 14:41)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:37)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

(07-04-2020، 14:29)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:26)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بذا بکشه خوبه براش
حس میکنم یه روانیه ک همین گل و موزیک میتونه کنترلش کنه -_-
البته من فن دیدگاهشم خیلی مال این حرفاس +.+

واقعا بعضی حرفاش خوبه ..
میگفت اقتصاد کیش خراب بود بدجور. به امام جمعش گفتم،من طرفدار زیاد دارم تو تابستون چند روز کنسرت میذارم .. مردم میان اقتصاد اینجام رو نق پیدا میکنه میگه قبول نکرد.

تا همین که توترکیه پارسال کنسرت گذاشت 4000نفر ایرانی رفتن کنسرتش سالنش 3500 تا جا داش.کلی خرید کردن و پول هتل و غذا و گشت و گذار و...
یکی از اشناهاشم تو فرودگاه امام خمینی بود میگف 80درصد پروازای اون تایم به سمت استانبول بود.

500000 یا 600000
نفر میگم
خودمم دوبار امضا زدم
(07-04-2020، 14:36)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:28)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:21)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تتلو وید میزنه گل میکشه ک همه شعراش از خودشه
خودش پارسال میکف من گل ک میکشم مغزم باز میشه :/

اوووپس
بگو پس Big Grin
داستانش با دنیا چی بود؟اخرشم قضیه رو نفهمیدم!

(06-04-2020، 22:00)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدوقا رو ببین

ترکی توام ؟ Telegh_01  Telegh_01
ترک نه اُ آذری.
نه نیستم
شنا بلد نیستیم ولی شناگرارو دوس داریم.

چه فرقی میکنه!
ولی به وقتش شناگر خوبی هم هستی Wink  Tongue
 شنا که بلدم؛ اون ضرب المثل بود
خیلی گستاخ شدی توعم
برو درخونتون بازی کن.

اینم ضرب المثل بود Tongue
چشم مدیر Tongue
(07-04-2020، 14:42)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:41)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
واقعا بعضی حرفاش خوبه ..

500000 یا 600000
نفر میگم
خودمم دوبار امضا زدم

خرررررره مخم
منم رد دادم میدونم خودمم امضا دادم نمیدونم چرا حس کردم ۵۰۰۰ همون پونصد هزاره...اینا فشار تبه دیگه مدیونی اگه بخندی ب من

وااااایاااااTelegh_01
[ -> ]

اون یه شمشیر از این ساموراییا داره ولی تو میتونی ازش بگیری!