انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-04-2020، 15:33)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:33)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:31)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگر فکر کردید خیلی داغونید بدونید 18 سالگی به من بارکد رِیپر بودن دادن (:
مهرماهی نبود؟ D:

هه هه هه هه

:| !

هرجایی باشی زیر آسمونی عه عه
(07-04-2020، 15:33)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به عشق یه اسفندی خیلی اعتقاد دارم.

آره ، کلا تمام احساسات رو خیلی عمیق تجربه میکنن از جمله عشق .

به شدت رمانتیک ..
خدایا ! آدم کم میاره ((:
(07-04-2020، 15:33)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهر ماهی خاص ((:
That's it (:
ارسال هامو بفرسین.
لطفا.
(07-04-2020، 15:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:29)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:23)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره انگار جای یه چیز خالیه
چندتا ارسال بزن یه ستاره بگیر.
مرسی ♡

اره اونی که باید نیست
من همش تو پروفایل خودمم فاطیما میگفت چیکار میکنی اونجا :v
اون اکانتتو تگ کن .
فاطیما دیگه کیه؟
این حجم از شناخت من و رها از هم بی سابقه ست
اتفاقا منم دوماه پیش ازت اسم تو پرسیدمD:
(07-04-2020، 15:33)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون اکانتتو تگ کن .
فاطیما دیگه کیه؟

بیخیال اون شو تا ببینم صابر چیکار میکنه
Ms. Sober

صابر باید چیکار کنه؟ اینجا من همه کاره‌ام :v

مگه اسمش بهار نبود؟
(07-04-2020، 15:33)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به عشق یه اسفندی خیلی اعتقاد دارم.

آره ، کلا تمام احساسات رو خیلی عمیق تجربه میکنن از جمله عشق .

از بدبختیمونه و ی جاهایی خیلی خاصمون میکنه!
من از همه احساست درد و غم وبهتر درک میکنم یکی از دلایلم ک ب خون آشام علاقه دارم اینه ک میتونن کلید احساساتشونو خاموش کنن -_-
(07-04-2020، 15:34)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی مهرماهیه

معلوم بود یجورایی ..
این شبی که میگم شب نیس.
اگه شبه مث اون شب نیس.
امشب مث دیشب نیس.
ولی جدا از این حرفا
مهر و اردیبهشت حتی اسمشونم قشنگه.