انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-04-2020، 21:45)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:42)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید بحث و جدل جی بهم اخطار دادی اون گفت ببخش چیکار کنم منم گفت نه جون دروغ زیاد میگی   و فش میدی بعدش من فش خوردم

دومن اینجا گ.ا نه توهین کردم نه تیکه انداخت راست نرفمو زد چرا شما دوست دارید به من بی دلیل اخطار بدید
بعضی به ما میگن مارموز وزمار و.... هیچی نمی گید الان من که حرف نق میزنم 20% اخطار

بیا رفیقتو کشتن حقشو خوردن

از منم عذرخواهی کن)):

از شما چرا مگه چی بشما گفتم؟
معذرت میخوام
دیدم از همه عذرخواهی کردی ،دلم خواسD:
خواهش خواهش ^___^
(06-04-2020، 21:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:43)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهسااا Telegh_01

اون میمونو از کجا اوردیTelegh_01

اونقد خندیدم دل درد گرفتم دیگهTelegh_01Telegh_01
مهسا بسه خوبه به تو بگن میمون Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
(06-04-2020، 21:45)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:42)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید بحث و جدل جی بهم اخطار دادی اون گفت ببخش چیکار کنم منم گفت نه جون دروغ زیاد میگی   و فش میدی بعدش من فش خوردم

دومن اینجا گ.ا نه توهین کردم نه تیکه انداخت راست نرفمو زد چرا شما دوست دارید به من بی دلیل اخطار بدید
بعضی به ما میگن مارموز وزمار و.... هیچی نمی گید الان من که حرف نق میزنم 20% اخطار

بیا رفیقتو کشتن حقشو خوردن

از منم عذرخواهی کن)):

از شما چرا مگه چی بشما گفتم؟
معذرت میخوام

(06-04-2020، 21:45)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه چرا مسخره بکنم؟

چون من با فامیلام فعلا معاشرت ندارم

الان که نه قبلا

هیچکدوم از فامیلامون پسراشون بالای 10 سال نیستن Dodgy
همشون بچن و بی اگاهن
(06-04-2020، 21:47)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها بسه خدایی ادمه امیرحسین
باب خوبه یکی به شما بگه میمون بعد همه بخندن Undecided Undecided Undecided Undecided

راست گیگه برای امتحان به ایشون بگی ادم فش میده
@
(06-04-2020، 21:47)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باب خوبه یکی به شما بگه میمون بعد همه بخندن   Undecided  Undecided  Undecided  Undecided

مسخره نکردم که من!
برا حرف عارفه خندم گرفت فقط..
تازه امیر هم بچه نیست سر این چیزا ناراحت بشه..خیلی هم پسر گلیه
مگ نه ؟
(06-04-2020، 21:47)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:43)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهسااا Telegh_01

خره دیه داغ دلشو تازه نکن تا اخطارو نگرفتیمTelegh_01
به ناظم گفتی میمون به اینم گفتی خر
حبس ابد یا اعدام؟
(06-04-2020، 21:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
باب خوبه یکی به شما بگه میمون بعد همه بخندن   Undecided  Undecided  Undecided  Undecided

مسخره نکردم که من!
برا حرف عارفه خندم گرفت فقط..
تازه امیر هم بچه نیست سر این چیزا ناراحت بشه..خیلی هم پسر گلیه
مگ نه     ؟
خوب نا راحت نشه تو باید سو استفاده کنی
بعد همه میندازن تو تهنشون میگن میمون جان

بابا یه فامیل داری یه سال از من بزرگتره
قد بلند خوشتیپ
(06-04-2020، 21:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 21:47)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مهسااا Telegh_01

خره دیه داغ دلشو تازه نکن تا اخطارو نگرفتیمTelegh_01
به ناظم گفتی میمون به اینم گفتی خر
حبس ابد یا اعدام؟

فکر کنم رفته تصمیم بگیره
از جمله اولت خوشم اومد