انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-04-2020، 15:07)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:58)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من *-*\
۲۱م

خوشبختم آبانی (((:
منتها چرا انقدر اخلاقمون فرق داره ؟
چون با بیشتر آبانیا که در ارتباط بودیم تقریباً یه ویژگی های مشترک داشتیم
نمیدونم شاید اشتباه میکنم و ربط نداره اصلا.

منم ((:
همه چیز که ماه نیست
شرایط زندگی،تجربه های ادمها،مکانی که توش زندگی می کنن،آدمایی که باهاشون برخورد می کنن و خیلی چیزای دیگه روش اثر میذارن

میدونم منظورم این بود با وجود همه‌ی اینها یه سری ویژگی ها ثابته
مثلا تو خیلی مهربونی بنظرم.
اینطور نیست؟
شاید من بد فهمیدم
(07-04-2020، 15:06)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام بانووووو Heart  Big Grin

سلامم عشقمم خوبی؟؟؟؟ Heart
(07-04-2020، 15:08)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:07)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:58)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من *-*\
۲۱م

خوشبختم آبانی (((:
منتها چرا انقدر اخلاقمون فرق داره ؟
چون با بیشتر آبانیا که در ارتباط بودیم تقریباً یه ویژگی های مشترک داشتیم
نمیدونم شاید اشتباه میکنم و ربط نداره اصلا.

منم ((:
همه چیز که ماه نیست
شرایط زندگی،تجربه های ادمها،مکانی که توش زندگی می کنن،آدمایی که باهاشون برخورد می کنن و خیلی چیزای دیگه روش اثر میذارن

میدونم منظورم این بود با وجود همه‌ی اینها یه سری ویژگی ها ثابته
مثلا تو خیلی مهربونی بنظرم.
اینطور نیست؟
شاید من بد فهمیدم

توهم مهربونی خاله
(07-04-2020، 15:07)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرهان چه پروفایل جذابی داری !
چرا وارد اکاتت اصلیت نمیشی؟
سلام (:
با صابر یه سری صحبتا کردم یکم ارتباط باهاش سخته D:
عکس رپر مورد علاقمه
سلام سلام.
آهان
حداقل با این یه ستاره بگیر خیلی مسخره‌س
قشنگه برام بفرست.

خودتم مهربونی خب .
(07-04-2020، 15:04)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(07-04-2020، 14:56)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 14:52)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من تازه فهمیدم تو هم آبانی ای*-*
چند آبانی؟

دیگه کی آبانیه؟
۱۳
قمر در عقرب  udo !

من *-*\
۲۱م

زندایی من آبانیه و خیلی صدالبته حیله گر -__-
راسته ک میگن آبانیا خیلی عقربن؟ خخ

بهتر بگی سیاستمدار D:
نمیدونم من که این طور نیستم!
(07-04-2020، 15:08)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:06)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام بانووووو Heart  Big Grin

سلامم عشقمم خوبی؟؟؟؟ Heart

قربونت خوبم Heart
تو خوبی؟ Big Grin
چخبرا ؟
(07-04-2020، 15:06)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو منم آخر سرما...اسفند

عع منم اسفندیم  ^.^
(07-04-2020، 15:09)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خودتم مهربونی خب .

بابا رفیق جریانش فرق میکنه (((:
(07-04-2020، 15:10)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:06)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو منم آخر سرما...اسفند

عع منم اسفندیم  ^.^

منم ((:
چندمی ؟