انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-04-2020، 15:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:14)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب مهم هم همونه دیگه ! هر کسی که لایق مهربونی نیست . 

آره ولی خب ولی من بشخصه رفتارهایی دارم که اگه طرف منو نشناسه خیلی ناراحت میشه ازم.
رفیقام که میگن تو چیزی تو دلت نیست ولی زود عصبی میشی
اینو خیلیا نمیدونن 

آدم حق داره خیلی موقعا عصبانی بشه، بعضیا توفع دارن توی هر شرایطی آدم سبد سبد گل یاس بیاره براشون تو فضا پراکنده کنه ! ((: 

و توهم خیلی آدم معقولی هستی ((: مطمئنم هر ریکشنی یا رفتاری هم که نشون بدی عاقلانه و لازمه. 
(07-04-2020، 15:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به عشق یه اسفندی خیلی اعتقاد دارم.

چون خدادادی مهربونن و دلسوز و زودرنج و کلا داغونیم (:
(07-04-2020، 15:22)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:17)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:14)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه روز فاصله داریم فقط ، من 14 .

من با اینکه خودم اسفندیم ولی نمیدونم اسفندیا چجورین .

منم، خیلی اعتقادم ندارم به ماه تولد، تستای شخصیت به نظرم قابل اعتمادترن .
ولی معمولا شنیدم میگن رویاپرداز و مرموزن و با محیط خیلی زود سازگار میشن، به دیگران اهمیت میدن.
و کلا با احساساتشون خیلی درگیرن. |:

اینم بشدت درسته :|
ولی با قسمت مرموزش موافق نیسم .
(07-04-2020، 15:29)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:23)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره انگار جای یه چیز خالیه
چندتا ارسال بزن یه ستاره بگیر.
مرسی ♡

اره اونی که باید نیست
من همش تو پروفایل خودمم فاطیما میگفت چیکار میکنی اونجا :v
اون اکانتتو تگ کن .
فاطیما دیگه کیه؟
(07-04-2020، 15:28)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:27)p.a.r.h.a.m پرهام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوابه منو بدین.
من لایق مهربونی هستم؟

بیام ماچت کنم؟ چیکا کنیم بفمی مهربونیم باهات -_- ما همگی دوست داریم پرهام جان بسه دیکه!

Heart Heart Heart
(07-04-2020، 15:29)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:26)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان باید سر درسام باشم مثلا...
#ب_خودم : خاک بر سرت عارفه -__-

برو درستو بخون دیگه  برو برو پیشته

هوم همون ک ط میگی -__-
بچرخون چرخ گردووون
(07-04-2020، 15:29)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خب مهم هم همونه دیگه ! هر کسی که لایق مهربونی نیست . 

آره ولی خب ولی من بشخصه رفتارهایی دارم که اگه طرف منو نشناسه خیلی ناراحت میشه ازم.
رفیقام که میگن تو چیزی تو دلت نیست ولی زود عصبی میشی
اینو خیلیا نمیدونن 

آدم حق داره خیلی موقعا عصبانی بشه، بعضیا توفع دارن توی هر شرایطی آدم سبد سبد گل یاس بیاره براشون تو فضا پراکنده کنه ! ((: 

و توهم خیلی آدم معقولی هستی ((: مطمئنم هر ریکشنی یا رفتاری هم که نشون بدی عاقلانه و لازمه. 

شما خیلی به من لطف داری دوشیزه ♡
با تشکر ((:
اگر فکر کردید خیلی داغونید بدونید 18 سالگی به من بارکد رِیپر بودن دادن (:
مهرماهی نبود؟ D:
(07-04-2020، 15:30)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:29)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2020، 15:26)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان باید سر درسام باشم مثلا...
#ب_خودم : خاک بر سرت عارفه -__-

برو درستو بخون دیگه  برو برو پیشته

هوم همون ک ط میگی -__-

میچرخه چرخ گردووون