انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چقدر خلوت شد اینجا..تنبلا الان چه وقت خوابه !
(06-04-2020، 1:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همون
راستی تو میدونی چرا دوسیب محروم شد
(06-04-2020، 1:25)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 1:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همون
راستی تو میدونی چرا دوسیب محروم شد

ن والا نمیدونم
تنها چیزی که تو کل انجمن نمیدونم فک کنم فقط کارای شوعرته خخخخخخخخ
هنوزم اینجا صحبت میکنید؟
این سوبره کی بود

انجمن خوابیده Big Grin

شبه همتون خوش عزیزان
سلام من دیروز یه شبیه سازه گوشی نصب کردم اصلا سر نزدم Blush
(06-04-2020، 0:34)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 0:23)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-04-2020، 0:13)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 23:54)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ریحآن اینستام ب مشکل برخورده..
نمیدونم پیام دادی یا ن .. گفتم مسئلی پیش نیاد ک جواب نمیدم نازدونه (;

عع -.-
ی عکس بود ک ب توهم مربوط میشد ((((((:
مرسی ک گفتی ^.^
نازدونه ، جدیده *.* !

چی چی؟ پ .خ بفرس طاقت ندارم -_-
وظیفه بود((:
نگفته بودم؟! پَ جدیده آره ^.^

حالا ک طاقت نداری نمیفرسم D:
تا فردا صب کن D:

نَ *.* مستفیض شدیم ._. !

8

D:
(06-04-2020، 0:08)Guildfordia214 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام و درود به روی تک تکتون، دوستای مجازی عزیزم.
دلم براتون تنگ شده بود!!!
یه کم ناخوش احوال بودم، نتونستم سر بزنم!

آقایون و خانما، کی پایه هست بعد از این داستان کرونا، یه قرار ملاقات بذاریم همدیگه رو ببینیم؟

یا یه گروه / کانال تو تلگرام / واتس آپ / اینستا یا ... بزنیم؟
خب اینجا هست دیگه
اگر تهران باشی من میتونم
[ -> ]
هیییییسس Sleepy Big Grin
و ادارات همچنان شلوغ 
این قصه ادامه دارد