انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میدونین چرا روز پسر نداریم ؟
چون هر پسری بعد از تولدش خیانت و بدبختی رو جلوی خودش میبینه
میفهمه نباید به هیشکی و هیچی دل ببنده
اونوقت همون لحظه اون تبدیل به مرد میشه
و اینه که ما روز مرد داریم فقط

روز خودمون مبارک (:

همچنین روز شما :>
بزرگ مردان کوچک
کشور ایران پسر نداره

اینجا همه مردن

روز خودتون و پدراتون مبارک

دیر شد ولی روز مرد مبارک (;
إِنْ لَمْ تَكُنْ حَلِيماً فَتَحَلَّمْ

اگر صبور نیستی خودت را به صبوری بزن !

مولا علي(ع)

تولد امام علی (ع) و روز پدر مبارکمون باشه (:

روزتون مبارک!
+

برای تو امسال فعلا یک تبریک نصفه است:^
سال بعد که به سن قانونی رسیدی تبریک کامل میشهتسخسححسخسهی۷س:v
سهونیه من روز مرد مبارک^^
+
من هیچوقت آدم نمیشم
منم علاوه بر تبریکای شما میخوام به چنتا از مدیرای فسیل شده ی قدیمی مون روزشونو تبریک بگم D:

البته مدیرامون که بیشتر ازین تعداد بودن .. من اوناییکه نام کاربریشونُ تغییر نداده بودن و یادم بود رو تگ کردم ..
بعضیا آروم ، مهربون ^^ بعضیا بی اعصاب و پاچه بگیر -_-* بعضیا دائما این رل :V بعضیا اخطار بده و سختگیر :/ بعضیا از بینیِ فیل افتاده :> بعضیام که کراش العالَمین *-*
زود گذشت اما خوش گذشت ..
(25-02-2021، 22:14)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم علاوه بر تبریکای شما میخوام به چنتا از مدیرای فسیل شده ی قدیمی مون روزشونو تبریک بگم D:

البته مدیرامون که بیشتر ازین تعداد بودن .. من اوناییکه نام کاربریشونُ تغییر نداده بودن و یادم بود رو تگ کردم ..
بعضیا آروم ، مهربون ^^ بعضیا بی اعصاب و پاچه بگیر -_-* بعضیا دائما این رل :V بعضیا اخطار بده و سختگیر :/ بعضیا از بینیِ فیل افتاده :> بعضیام که کراش العالَمین *-*
زود گذشت اما خوش گذشت ..

اشک تو چشمام جمع شد Smile))
جمله ات درباره منِ اون زمان همیشه تو ذهنم میمونه T_T
به قول فرید چه دورانی بود قدیما!
+
تبریک به لیست بالا و چندنفر که من یادمه

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☭Nicola☭

سوشیانت که خب نام کاربریش یادم نیست
اقای گرگ :|
سلطون