انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠· 192

بازم تولدت مبارک شقایق((((: ❤️
ممنون بچه ها(:

شقایق جان تولدت مبارک همروز ._.
(منو ایشون تو یروز بدنیا اومدیم ولی سالش فرق داره)

تولدتون مبارک ♡♡♡
مرسی رفقا*.* ♡♡♡

تولد شما هم مبارک^^

دیر شد*-*
تولدت مبارک نفس≡
(16-10-2021، 7:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیر شد*-*
تولدت مبارک نفس≡

مرسی عزیزم♡
لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Đęąđ.ğïřł

تولدت به اندازه ي تمام بهار كه پايان همه سردي هاست برايمان جذاب است*-*
 تبريك ميگم بهت روز متولدشدن رو عزيز^ - ^

اگه ازم بپرسن از بهترین اتفاقات اخیر بگو با اطمینان از ۷،۸ ماهی که باهم سپری کردیم میگم یکی از قشنگترین اتفاقات زندگیم بودن طعم اون روزا هنوز زیر زبونمه :} ^^ ، خیلی دوست داشتم روز تولدت کنارت باشم دقیقا مثل پارسال  ولی خب حالا ک نشد از دور ماچ های  محکم ب اون لپات قشنگم ^^

هناك تواريخ نعشقها ليس لجمالها
ولكن لجمال من ولدبها 31

آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ثانیه هایت از نور امید و عشق ، روشن شود ، ابرهای ماتم از آسمان دلت ، کنار بروند و درختانِ لبخند و آرامشت ، بار دیگر ، جوانه بزنند .
آرزو می کنم که دیگر ، هیچ آینه ای چشم های خیس و بغض های عمیق و چانه های لرزانِ تو را نبیند و هیچ پنجره ای شاهدِ دلْ گرفتگیِ روزها و شب های تو نباشد ،
از فرط اشتیاق ، اشک بریزی و از شوقِ داشتنِ کسانی که بیشتر از هرکسی تو را دوست دارند ؛ بخندی و به یُمن حضورشان ، شاد باشی .
آرزو می کنم شب هایت را با لبخند و امید بخوابی و صبح هایت را با انگیزه و عشق ، آغاز کنی و با بهترین حالِ ممکن به استقبالِ بهترین حادثه ها و عزیزترین آدم های زندگی ات بروی .
آرزو می کنم خورشیدِ جهانت را پیدا کنی و ناگهان ، همه چیز ، همانگونه شود ، که تو دوست داری ،
همانگونه که مدتهاست ، آرزویش را داری ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/alotavalod-۱۸۱۰۲۰۲۱-0002_mib8.mp4/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/alotavalod-۱۸۱۰۲۰۲۱-0001_ud37.mp4/

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم ؛
دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و زود گذر
دعا می کنم مسیرِ موفقیتت هموار باشد و انگیزه های صعود و پروازت ، بسیار ...
دعا می کنم هرگز در پیچ و تابِ زمانه ، بی پناه نباشی ،
هرگز دلت نگیرد ،
و چشم های روشنت ، هیچ زمانی خیس و اشک آلود نباشد !
دعا می کنم عاشقِ کسی باشی ؛
که عاشقت باشد ،
و کسانی کنارت باشند ؛
که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند ...
من خوشبختی ات را ، شادی ات را ، آرامشت را ؛
من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم ...
آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی" ...

ریهام جون تولدت مبارکککک 31
ایشالا ۱۴۰ سالگیت 26

دلمم برات تنگ شده حاج خانوم=/