انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-04-2020، 22:25)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:21)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چرا نمیتونی از دل بکنی؟ پیج خودت چشه مگه؟

حس میکنم شخصیت واقعیم اینجاس ._.
+ هنوز اسمم اون طرف عوض نشده -_-

علی توهمون اکانت بمون بهتره ..
(25-04-2020، 22:25)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:21)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چرا نمیتونی از دل بکنی؟ پیج خودت چشه مگه؟

حس میکنم شخصیت واقعیم اینجاس ._.
+ هنوز اسمم اون طرف عوض نشده -_-

!Poor Identity disorderng2
(25-04-2020، 22:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:18)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:09)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب من حس میکنم هردومون با کلیات حرفای همدیگه موافقیم. 

و ادامه ی بحث و طولانی تر شدنش هم دیگه از حوصله ی جمع خارجه.

همونطور که گفتی، اگه خواستی توی پ.خ ادامه میدیم. (:

پس منم ببرین پ.خ  D:

خیلی جالبه بازم بگین ((:

اصنم حوصله سر بر نیس ^^

رها که میگه شئونات اسلامی، توهم که میگی جالبه. 
قکر کنم چاره ای ندارم پس باید همینجا ادامه بدم. D:

D:

اره خیلی قشنگه ادامه بده ((:

خوشت اومده ها :v
(25-04-2020، 22:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای شادی رو بیارم براتون کتاب بنویسه؟D:

نه قربون دستت همین امیر برامون کتاب کنکور نوشت انقدر رنگی رنگی کرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵ 107

تو دست و بالت استیکری که طرفو پرت کنن هوا نداری؟
(25-04-2020، 22:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تهدید به بنش کردم فایده نداشت
مگر اینکه حرف تورو گوش بده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2020، 22:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مگر اینکه حرف تورو گوش بده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خشن نباش ):
انگار یه روح تو کالبد یه شخص دیگه رفته :|
(25-04-2020، 22:31)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انگار یه روح تو کالبد یه شخص دیگه رفته :|

اینارو ولش ..

عکس ماشین تو آواتارت فقط fs10
(25-04-2020، 22:31)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خشن نباش ):

قتل*-*
(25-04-2020، 22:29)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای شادی رو بیارم براتون کتاب بنویسه؟D:

نه قربون دستت همین امیر برامون کتاب کنکور نوشت انقدر رنگی رنگی کرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دست و بالت استیکری که طرفو پرت کنن هوا نداری؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.