انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من انقدر بی‌اعصابم ممکنه بزنم اینایی که پارازیت میرن هم بن کنم !دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵ 180
(26-04-2020، 15:23)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:19)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:15)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از همه مدیران افرادی که بهشون توهینی شده معذرت میخوام دیگه با اجازنون توی گ.ا پاسخی نمیزارم خدای نکرده اسپم حساب نشه و نظم انجمن بهم نخوره

دیگه دیره ، دیگه دیره ! دَنگ دَنگ ..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا خوبه
بذار ادامه بده
ضمیمه بحث دیروز می کنیم کامل آشنا میشیم با ایشون290

میخوای کامل اشنات کنم
من سیروان عبد........

متولد 82،2،12

اهل نقده آ.غ

دانش اموزه 11 تجربی مدرسه تیزهوشان

یک حانواده 4 نفر

یک برادر بزرگتر دانشجو در دانشگاه ارومیه

1 ماهو 24 روز فکر کنم توی فلشخورم

تنها کاری که اجازه دارم انجام بدم که به کسی بر نخوره گذاشتن تاپیک

و توی گ.ا سلام کردن و خداحافظی از این بیشتر اخطار میگیرم.

اگه بازم سوالی هست در خدمتم
(26-04-2020، 15:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من انقدر بی‌اعصابم ممکنه بزنم اینایی که پارازیت میرن هم بن کنم !دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوووونننننن جووونننننن تو فقط بن کن*-*
(26-04-2020، 15:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جوکر زمانه ات را بشناس
(26-04-2020، 15:28)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:26)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایسا بینم
@@

دابل کوتیشن رو جا ننداز

شکلش باید اینطوری باشه‌

اها
(26-04-2020، 15:30)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

جوووونننننن جووونننننن تو فقط بن کن*-*

دستم کوتاهه والا ((((:
(26-04-2020، 15:30)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:28)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:26)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایسا بینم
@@

دابل کوتیشن رو جا ننداز
@@"
شکلش باید اینطوری باشه‌

اها
@@"
شما زندگی ندارین؟ -____-
(26-04-2020، 15:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:23)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:19)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2020، 15:15)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از همه مدیران افرادی که بهشون توهینی شده معذرت میخوام دیگه با اجازنون توی گ.ا پاسخی نمیزارم خدای نکرده اسپم حساب نشه و نظم انجمن بهم نخوره

دیگه دیره ، دیگه دیره ! دَنگ دَنگ ..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا خوبه
بذار ادامه بده

میخوای کامل اشنات کنم
من سیروان عبد........

متولد 82،2،12

اهل نقده آ.غ

یک حانواده 4 نفر

عبدالهی؟

+راستی منم فامیلم‌تو نقدست .
باغ سیب دارن !
نقده،پیرانشهر،غار سهولان
(26-04-2020، 15:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اتفاقا خوبه
بذار ادامه بده

میخوای کامل اشنات کنم
من سیروان عبد........

متولد 82،2،12

اهل نقده آ.غ

یک حانواده 4 نفر

من ی ماهو ۲۳ روزه انجمنم

همیشه برام سئوال بود بذونم اسمتون چیع؟! 33