انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این ارسال خالی نیست ((:
(25-04-2020، 15:48)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا وکیلی این چیزا رو بپرسید

(25-04-2020، 15:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:42)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه ها..اگه با لذت بو بکشیم باطل میشه!
چرا شنیدم..در مورد من صدق نمیکنه! همش ضرره Sad

تو اعتکاف نیستی محرم هم که هچ با بو باطل نمی شه 
اونو باید دکتر بگه

باورکن میشه!
هعییی

باید قسم بخورم؟  از کی شنیدید اینو؟

اگر به واسطه باد، غبار غلیظی پیدا شود و انسان با این که متوجه است مواظبت نکند و به حلق برسد، روزه اش باطل می‌شود.

غبار و دود هست البته!
(25-04-2020، 16:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:48)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا وکیلی این چیزا رو بپرسید

(25-04-2020، 15:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:42)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه ها..اگه با لذت بو بکشیم باطل میشه!
چرا شنیدم..در مورد من صدق نمیکنه! همش ضرره Sad

اونو باید دکتر بگه

باورکن میشه!
هعییی

اگر به واسطه باد، غبار غلیظی پیدا شود و انسان با این که متوجه است مواظبت نکند و به حلق برسد، روزه اش باطل می‌شود.

غبار و دود هست البته!

بو با غبار غلیظ فرق داره حرف روی بو بود نه غبار
بو بود؟ بو نبود؟ Telegh_01

(25-04-2020، 15:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ارسال خالی نیست ((:

آب هست اما ول است سرکار گذار
(25-04-2020، 16:04)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اونو باید دکتر بگه

باورکن میشه!
هعییی

غبار و دود هست البته!

بو با غبار غلیظ فرق داره حرف روی بو بود نه غبار
بو بود؟ بو نبود؟ Telegh_01

نخیر اصل مطلبو داشته باشینTelegh_46
دود بو داره !
(25-04-2020، 15:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ارسال خالی نیست ((:

عجب امضایی داره وژدانن من حلالت نمیکنم تا نویسنده بخش موسیقیم نکنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵ 69
(25-04-2020، 16:08)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
این ارسال خالی نیست ((:

دینی بهت ندارمTelegh_42
(25-04-2020، 16:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

gun
(25-04-2020، 16:08)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
این ارسال خالی نیست ((:

11 تا موضوع زدی میخوای نویسنده‌ هم بشی؟
هر جور حساب میکنم محمد نباید تورو حلال کنه ، نه تو اونو ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2020، 16:10)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
این ارسال خالی نیست ((:

دینی بهت ندارمTelegh_42

شوخی کردم بابا اه اه
حلالت کردم

AZAZI
بهم پ.خ داده میگه حرفت خیلی زشت بود