انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-04-2020، 23:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تتلو اینجاست ما تو ترکیه دنبالش میگردیم -_-

انقدر زیادن دیگه نمیتونم هندل کنم خداشاهده !
چنتا هم دایرکت و تلن ! فرصت نکردم آنلاین شم
به همشون بانو و مادمازل و دوشیزه میبندم (((:

سینیوریتا رو هم باید اضافه کنی ((:
(25-04-2020، 23:01)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمد جون آنلاین شد :v

hmm ._.
(25-04-2020، 23:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بگرد دنبال القاب جدید ((:
(25-04-2020، 23:02)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"Anill
هآی بِـــیـبی :ngh:
ملیکا برو پ.خ جواب بده تا بهت بگم
(25-04-2020، 23:03)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:01)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:00)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:57)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:56)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله بعدی
هم به یه علامت مشکوک شدم برسی کردم گشتم درو برش مواد پیدا کردم با کمک یگان ویژه و بسیج دسگیر شدن Smile

من چطوری عضو بسیج بشم؟
وا تو  25 سالته نمیدونی
کپی شناس نامه
یه عکس 3در4
برو تو بسیج ثبت  نام کن و زیاد با  بچه ها
مسعولاس صحبت که زیاد تحولت بگیرن هرکس زدتت بهش رحم نکن
تو که بزرگی گشتم میبرنت
حوضه هم میبرن عملیات

من تو ناحیه میخوام باشم نه حوزه :v
مسئول شبم میمونی تو حوزه؟
خب اگر میوخای ناحیه باشی که هست
وای چاهار شنبه سوری میرم لباس میپوشیم
بعد بیسیم با باتوم هرکسو دیدی داره ضرر میزنه میگیری این سگ میزنی
من حال ندارم باتوم ور دارم با مهارت هیه رزمی میزنک
گشت وایییییییی چه حالی داره

بیا همین کاراست میکنی همه با بسیج بد شدن دیگه
[ -> ]
[ -> ]

تینا بره میاد بیتا پیشم بودن 20 تا دیشب باز تو بیا پیشم (:

(الان هرچی با این اسما هستن انلاین میشن :| )

من نمیشناسمت ، کی هستی ؟ ^^

ساکتی غریبی نکن D:
(25-04-2020، 23:06)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:03)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:01)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:00)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 22:57)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چطوری عضو بسیج بشم؟
وا تو  25 سالته نمیدونی
کپی شناس نامه
یه عکس 3در4
تو که بزرگی گشتم میبرنت
حوضه هم میبرن عملیات

من حال ندارم  باتوم ور دارم با مهارت هیه رزمی میزنک

فکر کن تو خونه لم دادی بعد یهو بلزه میبینی دارن دیوارو سیاه میکننگبعد ما نیایم کلاس تابستونی همداره
تو محلطون کجاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمه چون ، یکی کمه چون ((((:
(25-04-2020، 23:08)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 23:06)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
وا تو  25 سالته نمیدونی
کپی شناس نامه
یه عکس 3در4
تو که بزرگی گشتم میبرنت
حوضه هم میبرن عملیات

من حال ندارم  باتوم ور دارم با مهارت هیه رزمی میزنک

فکر کن تو خونه لم دادی بعد یهو بلزه میبینی دارن دیوارو سیاه میکننگبعد ما نیایم کلاس تابستونی همداره
تو محلطون کجاست

منم از بسیج بدم میاد ):
مردمو اذیت میکنن