انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چقدر ادم های بی انصاف و بی منطق زیاد شدن

(25-04-2020، 16:11)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:08)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ارسال خالی نیست ((:

عجب امضایی داره وژدانن من حلالت نمیکنم تا نویسنده بخش موسیقیم نکنی

11 تا موضوع زدی میخوای نویسنده‌ هم بشی؟
هر جور حساب میکنم محمد نباید تورو حلال کنه ، نه تو اونو ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵ 70

حداقل من حلال نکنم میشه که 370 تا موضوع دارم.

ولی حلالت میکنم چون خیلی باحالی
وآی خُدا
عآشق این هوام .. بارونی و سرد ^^

سلام دیگه دوسمون ندادی که نمیای
بی دلم ببرای سیری گفتنت تنگ شدهههههه بیا
داره بارون میبارهههههههههههههههه 29
(25-04-2020، 16:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوش بحالتون اینجا باد میاد
(25-04-2020، 16:17)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره مثل خودت هه هه هه
(25-04-2020، 16:29)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:17)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره مثل خودت هه هه هه

از من منطقی تر دیدی
البته بدبخت فکر نکنم دیده باشی میدونی چرا بدبخت
چه کسی ناراحتم کنه چه من کسی رو ناراحت کنم
اخرش باید من معذرت بخوام 15
(25-04-2020، 16:31)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:29)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اره مثل خودت هه هه هه

از من منطقی تر دیدی

اره خیلی بی منطقی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.naslemusic.com/music/1398/10/Behnam%20Bani%20-%20Khabeto%20Didam%20(128).mp3

(25-04-2020، 16:32)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:31)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اره مثل خودت هه هه هه

از من منطقی تر دیدی

اره خیلی بی منطقی
میشه دلیلتو بگی
(25-04-2020، 16:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:04)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 16:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:48)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2020، 15:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باورکن میشه!
هعییی

باید قسم بخورم؟  از کی شنیدید اینو؟

اگر به واسطه باد، غبار غلیظی پیدا شود و انسان با این که متوجه است مواظبت نکند و به حلق برسد، روزه اش باطل می‌شود.

غبار و دود هست البته!

بو با غبار غلیظ فرق داره حرف روی بو بود نه غبار
بو بود؟ بو نبود؟ Telegh_01

نخیر اصل مطلبو داشته باشینTelegh_46
دود بو داره !

بله بو دارد اما حرف ما از بوی غذا شروع شد از کم ترین حد 
دقت کنید این کوچولو شون بود حتی  خاک و دودی که غلیظ نباشه شمام چیزی تو حلق حس نکنید مبطل نیس

(25-04-2020، 16:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همون جور که به ممد گفتم هست اما ول است متاسفانه