انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ ۳۵۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یبس نشن دوباره صلوات
بهار دلکش رسیده، 
دل به جا نباشد  انصاف است؟ دلبر انقدر به فکر ما نباشد؟
کلش سپاسِ وسطاش دوتا پیام:|
(24-04-2020، 21:17)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خب بهش پس بده .. راضی نیستم اینطوری :ngh:
من خودم میگیرم واست!

تشکرات ویژه از شما4xv
(24-04-2020، 21:22)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 21:18)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلبر ؟
اگه یه تار مو از سرت کم‌ شه، 
سرتو میزنم دیوار تا جونت در بره !

بهار دلکش رسیده، دلبر یه انقدر به فکر ما نباشد؛ #انصافانست؟

لعنتی کپی نکن تکراری میشیم (((((:
(24-04-2020، 21:23)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب.
حالا چی کار کنیم؟
به قول مهسا:
حوصلم پووووکییید.

من همیشه بیلیارد طبیعی میزنم وقتایی ک حوصلم سر میره
(24-04-2020، 21:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیشب بشوم کونوس کله
ایشالله
کونوس پیچک می پر پره 
ایشالله
می دهن اب بچکه
ایشالله
(:
ولی شیطونه میگه بریم بزنیم دم دهن دلبر خون بالا بیاره.
(24-04-2020، 21:24)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 21:22)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 21:18)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلبر ؟
اگه یه تار مو از سرت کم‌ شه، 
سرتو میزنم دیوار تا جونت در بره !

بهار دلکش رسیده، دلبر یه انقدر به فکر ما نباشد؛ #انصافانست؟

لعنتی کپی نکن تکراری میشیم (((((:

تو بیت بعدش اسم منم ذکر شده در جریانی که ((:

در این بهار ای صنم بیا و آشتی کن
که جنگ و کین با من حزین روا نباشد  14k
(24-04-2020، 21:26)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 21:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیشب بشوم کونوس کله
ایشالله
کونوس پیچک می پر پره 
ایشالله
می دهن اب بچکه
ایشالله
(:

حالا قر کمرو^.^