انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 358 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تو رو سرِ جدتون بردارین اسم منو از اون وسط Bb9

من منتظرماTelegh_40
(04-05-2020، 15:20)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 15:19)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 15:18)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 14:49)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 14:46)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه کسی توی پ.خ اذیتتون کرد بزاریدش توی لیست سیاه.
تا وقتی که چندین کاربر شکایت نکنن، فرد محروم نمیشه

ببخشید این همون اناهید خودمونه که
با اکانت
R.o.h.a.mاومده بود به من گفت
اینم خودشهAriyan222222حالا هرچی یه اکانت دیگه هم داره اونقت این اناهید نباید محروم بشه

اره راس میگی منم مطمئنم که خودشه

با کدوم مدرک؟

مدرک نمیخاد که واضحه

اره واضحه
(04-05-2020، 15:11)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 13:48)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 11:26)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هوی چرا نفرستادی لنتی من به امید اونا بیدار شدم  Telegh_01

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.myahanghaa.ir/up/2020/Saaren%20-%20Mokhatab%20128.mp3

عشق ^^

ساعت ۷ خدافظی کردیم ک بریم من ۸ خوابم برد .___.
از سرم بیرون نمیرف D:
خدا لعنتت کنه ._.

وای منم
من ی دور خندیدم دوباره بعد خابیدم وااای D:
اقا بفرس دگ مردم از فوضولی Telegh_00

ایندفه خواسم شکنجت کنم میدونم چیکار کنم ._.
الانم منتظر بمون D:
باید با کامپیوتر بیام با گوشی سخته صبر پیشه کن

تازیخ عضویت ارین رو ببین -_-
برا اناهیدم ببین .__________.
ارینو میشناسم .. پس اناهید نیست !

ختم جلسه ! cof
بزار ببینم بازم حرف داری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۰۰۵۰۴-۱۷۰۰۴۴.jpg

دیگه کی حرف دارهTelegh_40

(04-05-2020، 15:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ختم جلسه !  cof

دمه مهسای گلم گرم Blush

دلتنگتیم بانو *.*
(04-05-2020، 15:27)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزار ببینم بازم حرف داری

(04-05-2020، 15:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ختم جلسه !  cof

دمه مهسای گلم گرم Blush

حالا این چرتو پرت چی هست
(04-05-2020، 15:31)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2020، 15:27)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزار ببینم بازم حرف داری

[ -> ]

ختم جلسه !  cof

دمه مهسای گلم گرم Blush

حالا این چرتو پرت چی هست

لیست پیاما خصوصیم.
هی هی هی چی شده؟مهسا اناهید چی شده؟