انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 358 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-05-2020، 17:55)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:42)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:41)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:36)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:34)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداروشکر گلم Big Grin
منم خوبم آجیییی Heart

میگم اجـــــــــــــــــی؟

بوگو آجییی Heart

این موضوع زبان استیکر هارو گزاشتم؟؟؟دومیش هم بزارم یا اولیش بس بود؟
زیر همون پست بذار
باش مرسی از راهنمایی Big Grin Heart
(02-05-2020، 17:54)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:51)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:47)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:45)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:42)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بزار گلم Big Grin باحالن Big Grin

اوومم باش حتما Heart

(02-05-2020، 17:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:31)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیتونم درک کنم تا حالا تو اسباب کشی کمک نکردمـ Cool  Big Grin

ما دو مین باره اسباب کشی میکنیم.
دفعه اول پام توی مسابقات کشوری فوتبال شکست.
کمک نکردم بهشون 14

اما این دفعه نتونستم فرار کنم 15

ی روش بگم خودشون بهت بگن برو بشین نمخواد کمک کنی؟؟
این روش همیشه عمل میکنه Tongue

من میگم دعوا راه بنداز.___.بهتر نیست تا آخرشم نیازی به کار نیست

نه بابا ب نظر من لازم به دعوا نیست
من میگم انقد بد کار کن ک خوشون بگن نمیخواد کار کنی
مثلا ی چیز چرت رو بزن بشکون  Big Grin  Tongue

خخخخTelegh_01خودزنی کن Telegh_0125r3025r30
(02-05-2020، 17:54)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:51)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:47)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:45)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اوومم باش حتما Heart

(02-05-2020، 17:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:31)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کمک نکردم بهشون 14

من میگم دعوا راه بنداز.___.بهتر نیست تا آخرشم نیازی به کار نیست

نه بابا ب نظر من لازم به دعوا نیست
من میگم انقد بد کار کن ک خوشون بگن نمیخواد کار کنی
مثلا ی چیز چرت رو بزن بشکون Big Grin Tongue

اولش این کارو کردم زدم گلدون یادگاری مادربزرگمو شکستم مادرم چنان داد زد پرده گوشم رفت بعداش بابام گفت برو تو اتاق خودتو جمع کن خودت بار میزنی خودتم خالی میکنی داداشم داره جای میخوره من دارم کار میکنم اتاق من خودش یه عابمه وسایل داره عروسک و اسباب بازی(مال بچگی هنوز دارمشون)

تختواب کمد و صدتا چیزه دیگه هیچ وقت فکر نمیکردم لپانقدر وسایل داشته باشم 10
(02-05-2020، 17:53)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(02-05-2020، 17:41)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بوگو آجییی Heart

اوومم باش حتما Heart

[ -> ]
[ -> ]
(02-05-2020، 17:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا خوب نیستم اسباب کشی میکنیم  
کمرم شکست این کارگر ها هم کار نمی کن که اه

کمک نکردم بهشون 14

چه روشی؟

نگاا انقددددددد بد کار کن بگن برو بشین نمیخواد
مثلا ی لیوان بزن بشکون بعد وسیله ی مورد علاقه ی مامان یا باباتو بردار جلو چششون از قصد لیز بخور یکم بترسن Big Grin Tongue
وسط کلاسای مجازیُ ی عالمه درس یاد فلش افتادم ..

سلام
(02-05-2020، 17:59)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام

صلامـــ
(02-05-2020، 18:00)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:59)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام

صلامـــ

سلام ، خوبی ؟
(02-05-2020، 18:01)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 18:00)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سلام

صلامـــ

سلام ، خوبی ؟

عاااالی شما خوبی؟ Heart Tongue
(02-05-2020، 18:03)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 18:01)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

سلام

صلامـــ

سلام ، خوبی ؟

عاااالی شما خوبی؟ Heart  Tongue
مرسی عزیزم ..
[ -> ]

سلام

سلام
نام کاربری قبلی ت چی بوده؟