انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 358 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-05-2020، 17:58)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:53)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:47)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:45)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:42)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این موضوع زبان استیکر هارو گزاشتم؟؟؟دومیش هم بزارم یا اولیش بس بود؟

بزار گلم Big Grin باحالن Big Grin

اوومم باش حتما Heart

(02-05-2020، 17:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:31)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیتونم درک کنم تا حالا تو اسباب کشی کمک نکردمـ Cool  Big Grin

ما دو مین باره اسباب کشی میکنیم.
دفعه اول پام توی مسابقات کشوری فوتبال شکست.
کمک نکردم بهشون 14

اما این دفعه نتونستم فرار کنم 15

ی روش بگم خودشون بهت بگن برو بشین نمخواد کمک کنی؟؟
این روش همیشه عمل میکنه Tongue

چه روشی؟

نگاا انقددددددد بد کار کن بگن برو بشین نمیخواد
مثلا ی لیوان بزن بشکون بعد وسیله ی مورد علاقه ی مامان یا باباتو بردار جلو چششون از قصد لیز بخور یکم بترسن Big Grin Tongue
با این روش های تو باید توی کوچخ بخوابم یه گلدون شکسنم مجبور شدم اتاقمو خودم جمع کنم اینکار رو بکنم مجبورم خونه رو تنهای بار بزنم 10
(02-05-2020، 18:05)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:59)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وسط کلاسای مجازیُ ی عالمه درس یاد فلش افتادم ..

سلام

سلام
نام کاربری قبلی ت چی بوده؟

فک کنم best aster شایدم noble ..

یادم نمیاد دقیق

سلام مهرناز (:
(02-05-2020، 18:05)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:58)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:53)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:47)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:45)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزار گلم Big Grin باحالن Big Grin

اوومم باش حتما Heart

(02-05-2020، 17:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما دو مین باره اسباب کشی میکنیم.
دفعه اول پام توی مسابقات کشوری فوتبال شکست.
کمک نکردم بهشون 14

اما این دفعه نتونستم فرار کنم 15

ی روش بگم خودشون بهت بگن برو بشین نمخواد کمک کنی؟؟
این روش همیشه عمل میکنه Tongue

چه روشی؟

نگاا انقددددددد بد کار کن بگن برو بشین نمیخواد
مثلا ی لیوان بزن بشکون بعد وسیله ی مورد علاقه ی مامان یا باباتو بردار جلو چششون از قصد لیز بخور یکم بترسن Big Grin  Tongue
با این روش های تو باید توی کوچخ بخوابم یه گلدون شکسنم مجبور شدم اتاقمو خودم جمع کنم اینکار رو بکنم مجبورم خونه رو تنهای بار بزنم 10

نه ببین ی لیوان ب درد نخور بعدش اون با ارزش هارو نشکوون که مثلا اداشو در بیار واقعا ک بزنی بشکونی میزنن میشکوننتTelegh_01
(02-05-2020، 17:36)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدون فیل شکن بعضی از سایتا باز نمیشه  Telegh_21
خدا انصاف بده به این مخابرات ۰_۰

لنت به فکرای منحرف((:

:-|
بازار، فلشخور، سافت۹۸ و...
اینارم محبورم با سانسور گذر بیام ):

حل شد
(02-05-2020، 18:06)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 18:05)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:59)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام

سلام

یادم نمیاد دقیق
نمی شناسم
خوش بازگشتی عزیز
(02-05-2020، 18:06)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

سلام

سلام

یادم نمیاد دقیق

سلام مهرناز (:

حانیه بودی، یادمه.

تو منو نمیشناسی ولی. خیلی حرف نزدیم.

چطوری؟ (=
(02-05-2020، 18:11)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

سلام

سلام

یادم نمیاد دقیق

سلام مهرناز (:

حانیه بودی، یادمه.

چطوری؟ (=

آره من زیاد گ.آ نمیومدم ..

ولی میشناسم اکثریتُ

اسمت چیه ؟

قربونت ، من خوبم .. تُ خوبی ؟

(02-05-2020، 18:11)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

سلام

سلام

یادم نمیاد دقیق
نمی شناسم
خوش بازگشتی عزیز

مرسی (:
(02-05-2020، 18:15)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 18:11)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حانیه بودی، یادمه.

چطوری؟ (=

ولی میشناسم اکثریتُ

اسمت چیه ؟

صنم، empty girl، نویسنده ی موسیقی بودم اونموقعا ._.

مرسی، منم خوبم.

حس خوبی دارم نسبت به اینکه خیلیا دارن برمیگردن .. یه حسِ نوستالژیک قشنگی داره اینجا !
(02-05-2020، 18:18)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 18:15)αѕтer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حانیه بودی، یادمه.

چطوری؟ (=

ولی میشناسم اکثریتُ

اسمت چیه ؟

صنم، empty girl، نویسنده ی موسیقی بودم اونموقعا ._.

مرسی، منم خوبم.

حس خوبی دارم نسبت به اینکه خیلیا دارن برمیگردن .. یه حسِ نوستالژیک قشنگی داره اینجا !
منم اسمتو دیدم ..

آره اینجا خاطرات خوبی داره ..
سلام سلام.
همه گی سلام.

یه بار یکیرو تو خیابون دیدم با لباش پاره.یکیرو تو بیابون دیدم با لباس فشن. یکیرو دیدم شبیه محمد.